Runmageddon z nagrodą "Fitness Motywatory 2016" jako najbardziej motywująca marka

Runmageddon, największy w Polsce cykl ekstremalnych biegów przeszkodowych został uznany jako najbardziej motywująca marka podczas Gali Finałowej 3. edycji ogólnopolskiego plebiscytu „Fitness Motywatory 2016”.

W konkursie przyznano również nagrody w kategoriach trenerów, marek wspierających sport, kulturystyki, fitnessu oraz metamorfoz. To kolejne, po Imprezie Roku na Gali Biegów Masowych i Kreatorze Biznesu, wyróżnienie dla liczącej niespełna 3 lata marki Runmageddon. 

Na początku lipca w hotelu Sofitel Warsaw Victoria odbyła się Gala Finałowa Plebiscytu „Fitness Motywatory 2016”, w którym nagrodzone zostały osoby i organizacje motywujące swoją postawą oraz codzienną pracą, do uprawiania sportu i propagujące zdrowy styl życia Kapituła konkursu oraz internauci wspólnie wybierali zwycięzców w sześciu kategoriach. W kategorii „najbardziej motywująca marka” zwyciężył Runmageddon, największy w Polsce cykl ekstremalnych biegów przeszkodowych. 

„Runmageddon motywuje i zaraża chęcią przeżycia przygody, zmierzenia się ze swoimi słabościami i pokazania samemu sobie, że można przekraczać granice, które wydają nam się nie do pokonania. W 2014 roku w Runmageddonie wystartowało 3 500 zawodników, w roku 2016 będzie ich już grubo ponad 30 000! Dla wielu z nich Runmageddon stał się motywacją do zmiany swojego trybu życia, zwiększenia aktywności fizycznej. Przez te niespełna 3 lata nawiązaliśmy wiele znajomości ze startującymi w naszym biegu uczestnikami, obserwujemy ich i muszę powiedzieć, że zauważamy niesamowite metamorfozy, jakie ci ludzie przeszli od swojego pierwszego startu w Runmageddonie. Pomijając już sam fakt fizycznej przemiany, co jest zrozumiałe, następuje w nich swoista rewolucja psychiczna. Ludzie stają się pewniejsi siebie, wzrasta w nich poczucie własnej wartości, siły i charakteru który w nich drzemie. Nagroda „Fitness Motywatory 2016”, którą otrzymaliśmy dla najbardziej motywującej marki pokazuje, że nie tylko my te przemiany zauważyliśmy. 
Runmageddon to miejsce, w którym można stać się lepszą wersją siebie. - powiedział Jaro Bieniecki, prezes Runmageddonu.

Runmageddon istnieje od 2014 roku i był pierwszą w Polsce marką propagującą nową wtedy formułę biegania połączonego z pokonywaniem przeszkód. Organizatorzy Runmageddonu bardzo szybko zdobyli uznanie i zaufanie startujących uczestników, co przełożyło się na powstanie w naszym kraju rynku biegów przeszkodowych i bardzo dynamiczny wzrost liczby osób biorących udział w takiej rywalizacji. Biegi Runmageddonu są wyjątkowe, ponieważ przyciągają na start osoby uprawiające na co dzień wiele różnych dyscyplin sportowych, takich jak crosffit, fitness, kulturystykę, bieganie czy sporty walki oraz osoby do tej pory stroniące od aktywności fizycznej, które na trasy Runmageddonu trafiają m.in. wprost zza biurka w korporacji. Jednak dzięki  panującej na imprezach Runmageddonu atmosferze współpracy i fantastycznej zabawy oni również zmęczeni, ale szczęśliwi docierają do mety. Runmageddon wyznacza trendy i standardy obowiązujące na rynku biegów przeszkodowych w Polsce wprowadzając jako pierwszy nocne edycje imprez, a także biegi w formule ultra na dystansie powyżej 42 kilometrów. 

Laureatami Plebiscytu „Fitness Motywatory 2016” zostali także: Izabela Bieszke i Remigiusz Ciupek w kategorii „Metamorfozy”, Jacek Ratusznik w kategorii „Gold Kulturystyka”, Natalia Gacka oraz Rafał Gil w kategorii „Gold Fitness”, Adrianna Palka w kategorii „Trener/Instruktor”, Agnieszka Kubaczka i Krzysztof Ferenc w kategorii „Najbardziej Motywujące Ciało”, Centrum Edukacji Sportowej S.A.S. Zabrze w kategorii „Miejsce”. Nagrodę specjalną Super Motywator otrzymała Mariola Bojarska-Ferenc, prekursorka zdrowego stylu życia, trenerka i propagatorka fitness. 
Zobacz także:
Walka z zimnem, przeszkodami i samym sobą. Zimowy Runmageddon za nami! Zimowy Runmageddon otwiera nowy sezon biegów przeszkodowych w Polsce Runmageddon rośnie w siłę! Runmageddon czyli bierz z życia więcej Runmageddon w Poznaniu wyłonił Mistrzów Polski w Biegach Przeszkodowych Runmageddon w Poznaniu kończy sezon

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |