Rywalizacja najlepszych rajdowców Europy w Rajdzie Azorów na antenie Motowizji

Rywalizacja najlepszych...
Motowizja zaprasza na Rajd Azorów, pierwsze eliminacje Rajdowych Mistrzostw Europy. Na liście startowej jest ponad 70 załóg, z czego 4 pochodzą z Polski.

Nasz kraj reprezentować będą Łukasz Habaj i Daniel Dymulski, Hubert Ptaszek i Maciej Szczepaniak, Tomasz Kasperczyk i Damian Syty oraz Jarosław Kołtun i Ireneusz Pleskot.

Na zawodników czeka 15 odcinków specjalnych o łącznej długości ponad 200 kilometrów biegnących na szutrowej nawierzchni. Rajd Azorów jest jednym z najbardziej widowiskowych rajdów na świecie. 

Dla startujących jest to jednak runda pełna wyzwań. Odcinki specjalne są w większości bardzo wąskie, co przy luźnej, piaszczystej nawierzchni sprawia, że mały błąd może zakończyć się końcem marzeń o dobrej pozycji.

Odcinek Sete Cidades to jedna z wizytówek Rajdu Azorów. Załogi jadą wzdłuż krateru wulkanu, a także między dwoma jeziorami. Ten odcinek jest często określano jako jeden z najpiękniejszych na świecie.

Widzowie Motowizji będą mogli obejrzeć na naszej antenie podsumowanie Rajdu Azorów, a także magazyn „Za kulisami rajdu”, w którym pokażemy jak wyglądał rajd „od kuchni”. W obu programach usłyszymy Cezarego Gutowskiego, jednego z najsłynniejszych dziennikarzy motorsportowych.

Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji: Jestem bardzo zadowolony, że na naszej antenie widzowie będą mieli okazję oglądać Rajdowe Mistrzostwa Europy. Prezentowany tam poziom jest bardzo wysoki, więc nikt nie powinien być zawiedziony. Liczę na to, że nasze załogi będą w stanie osiągać takie sukcesy jak Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran, którzy byli mistrzami Europy przez trzy ostatnie sezony.
Premiera podsumowania Rajdu Azorów będzie miała miejsce w czwartek, 29 marca o godzinie 20:00. Program „Azory - za kulisami rajdu” pojawi się na antenie w sobotę, 31 marca o godzinie 14:00.
Zobacz także:
Więcej motorsportu na żywo w Motowizji Jeszcze więcej polskiego motosportu w Motowizji! Światowa czołówka kierowców samochodów turystycznych na antenie Motowizji Wyścigi NASCAR na żywo tylko w Motowizji! Lutowe nowości w Motowizji - Wyspa Man i AutoSpeed

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |