STS kolejny rok z Ruchem Chorzów

STS kolejny rok z Ruchem...
STS - największy legalny bukmacher w Polsce - przez kolejny rok będzie sponsorem Ruchu Chorzów. W ramach umowy sponsorskiej STS posługiwać się będzie tytułem „oficjalnego bukmachera Ruchu Chorzów”.

Materiały promujące firmę pojawią się podczas meczów na stadionie, na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych klubu. Bukmacher będzie prowadzić także akcje skierowane do kibiców klubu. Porozumienie będzie obowiązywać przez cały sezon 2016 / 2017.

STS wspiera cały polski sport. Sponsorujemy nie tylko reprezentację Polski w piłce nożnej, ale także liczne kluby w całym kraju. Decyzja o przedłużeniu umowy z Ruchem Chorzów była tym łatwiejsza, że mieliśmy dobre doświadczenia ze współpracy z ostatniego sezonu - powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS 

Cieszymy się, że nasz Partner pozytywnie ocenił naszą współpracę w poprzednim sezonie i postanowił nadal obdarzać nas zaufaniem. To dla nas ważne, że STS docenia wagę i siłę mediów społecznościowych, dzięki temu wspólnie organizujemy ciekawe akcje dla naszych kibiców. Mamy nadzieję, że także w tym sezonie nie raz uda nam się zaskoczyć fanów „Niebieskich” - podkreśla Donata Chruściel, Dyrektor Działu Marketingu i PR Ruchu Chorzów.

Zgodnie z warunkami umowy materiały promujące STS pojawią się w czasie spotkań Ruchu na bandach reklamowych, ściankach sponsorskich, a także na stronie internetowej i w mediach społecznościowych klubu. Bukmacher przed każdym meczem dostanie także pulę biletów, które kibice będą mogli wygrać w licznych konkursach organizowanych w wybranych lokalach STS, a także na profilach firmy oraz klubu w mediach społecznościowych. STS przy okazji wybranych meczów w Chorzowie zorganizuje również specjalną strefę kibica wyposażoną w urządzenia zręcznościowe, w tym m.in. bramkę celnościową, piłkarzyki czy konsole do gier. Fani Ruchu będą mogli wziąć udział w konkursach i zabawach, które przeprowadzi tam bukmacher.

Prowadząc aktywacje sponsorskie, zawsze pamiętamy o kibicach bez względu na barwy klubowe. Nasza współpraca z klubami nie ogranicza się do ekspozycji logotypu na materiałach reklamowych. STS jest zaangażowanym sponsorem - rozdajemy bilety na mecze, organizujemy strefę kibica, prowadzimy konkursy dla fanów - dodaje Juroszek.


Zobacz także:
STS podpisał umowę sponsorską z Vive Kielce STS oficjalnym bukmacherem Asseco Resovii Rzeszów Sparing: porażka "Niebieskich" z Karviną LOTTO Ekstraklasa: siedem bramek w Płocku, Wlazło z hat-trickiem! STS podpisał umowę z IMG na 20 000 transmisji wydarzeń sportowych LOTTO Ekstraklasa: trzy punkty chorzowian, Stępiński bohaterem!

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |