STS oficjalnym bukmacherem Asseco Resovii Rzeszów

STS oficjalnym bukmacherem...
STS - największa legalna firma bukmacherska w Polsce - nawiązał współpracę z Asseco Resovią Rzeszów. Logo bukmachera znajdzie się na strojach klubowych zawodników.

W ramach umowy informacje o sponsorowaniu klubu przez STS pojawią się również podczas meczów na hali sportowej, na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych Asseco Resovii Rzeszów. Bukmacher będzie prowadzić także akcje skierowane do kibiców klubu. Porozumienie będzie obowiązywać do końca sezonu 2017/2018.

STS wspiera polski sport. Nie ograniczamy się wyłącznie do sponsorowania polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Stale współpracujemy z szeregiem klubów sportowych z całego kraju. Jako niekwestionowany lider legalnej branży bukmacherskiej w Polsce wiążemy się teraz z Asseco Resovią Rzeszów. To debiut STS w sponsorowaniu klubu siatkarskiego, dlatego jesteśmy dumni, że w tej dyscyplinie nasz partner jest mocnym i utytułowanym podmiotem. Zawarta umowa jest naturalną konsekwencją naszej dynamicznie rosnącej pozycji na rynku - mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Dziękujemy za okazane zaufanie od tak znaczącej marki sportowej, która jest liderem w swojej branży. Podpisanie umowy z partnerem, który ma doskonałe rozeznanie wśród potencjału marketingowego klubów sportowych w Polsce ma znaczenie nie tylko biznesowe, ale również prestiżowe. Mam nadzieję, że podjęcie współpracy przyniesie obu stronom sukcesy sportowe, wizerunkowe oraz handlowe - mówi Bartosz Górski, prezes Asseco Resovii SA.

Zgodnie z warunkami umowy materiały informujące o sponsorowaniu przez STS pojawią się w czasie domowych spotkań Asseco Resovii Rzeszów na bandach reklamowych oraz w formie naklejki na parkiecie boiska, a logotyp STS znajdzie się na lewym rękawku strojów klubowych. Współpraca obejmie także dedykowane treści na stronie internetowej i w mediach społecznościowych klubu. 

Wszelka działalność sponsorska STS prowadzona jest z myślą o kibicach, ponieważ to oni są najważniejszą częścią świata sportu. STS regularnie wspiera kibiców z całej Polski. Liczymy, że fani piłki siatkowej z Rzeszowa również docenią nasze zaangażowanie, które nie ograniczy się wyłącznie do ekspozycji logo w trakcie meczów. Planujemy prowadzić aktywności do nich skierowane zarówno podczas wybranych meczów, jak również przez internet - dodaje Mateusz Juroszek.
Zobacz także:
STS przez kolejne 4 lata z Reprezentacją Polski w piłce nożnej Liga Mistrzów: porażka Asseco Resovii po tie-breaku Liga Mistrzów: druga porażka rzeszowian w grupie B STS podpisał umowę sponsorską z Vive Kielce Liga Mistrzów: trzysetowa porażka rzeszowian

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |