STS podpisał umowę sponsorską z Vive Kielce

STS podpisał umowę...
STS - największa legalna firma bukmacherska w Polsce - podpisał kontrakt sponsorski z Vive Kielce. Na strojach klubowych zawodników Vive Kielce znajdzie się logo bukmachera.

Umowa obejmuje również ekspozycję brandingu w trakcie meczów w kieleckiej Hali Legionów. Współpraca dotyczy także social media i strony internetowej obu podmiotów. Bukmacher będzie prowadzić też akcje skierowane do kibiców klubu. Kontrakt obowiązywać będzie półtora roku, do końca sezonu 2017/18.

STS jako zdecydowany lider branży bukmacherskiej w kraju wiąże się z najmocniejszą drużyną piłki ręcznej w Polsce i jednocześnie jedną z najlepszych na świecie. Podpisana umowa to element realizowanej strategii sponsorskiej, zakładającej poszerzenie aktywności w tym obszarze poza piłkę nożną. W zeszłym tygodniu podpisaliśmy porozumienie z Asseco Resovią, jednym z najsilniejszych klubów siatkarskich w Polsce. Większa dywersyfikacja działań sponsorskich powinna przełożyć się na jeszcze szersze dotarcie do kibiców sportowych, a tym samym na efekt biznesowy - mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.  

Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z nowym sponsorem. Firma STS to partner świadomy sportowo i wizerunkowo, który od lat udanie buduje swoją markę poprzez konsekwentne działania. Czujemy się klubem, którego sukcesy są dla całej Polski, nie tylko na skalę regionu. Tym bardziej cenimy sobie umowę z ogólnopolskim partnerem. W ramach naszej współpracy firma STS będzie widoczna m.in. na bandach LED, spodenkach pierwszego zespołu a także podejmiemy wspólne działania marketingowe w internecie - mówi Bertus Servaas, prezes Vive Kielce.

Kontrakt obejmuje ekspozycję logotypu STS w trakcie spotkań klubu w kieleckiej Hali Legionów. Branding STS pojawi się na bandach reklamowych oraz na parkiecie boiska w formie naklejki. Ponadto znak firmowy bukmachera znajdzie się na spodenkach zawodników Vive Kielce. Współpraca zakłada również umieszczanie dedykowanych treści na stronie internetowej i w mediach społecznościowych klubu. 

Zespół naszej firmy składa się z kibiców, więc tym bardziej istotną rolę w podejmowanych działaniach sponsorskich stanowią właśnie miłośnicy sportu. To oni są dla nas i klubów, które wspieramy najważniejsi. Mamy już duże doświadczenie w przeprowadzaniu aktywacji skierowanych do kibiców. Cieszę się, że fani piłki ręcznej z Kielc już niebawem zostaną włączeni w nasze działania. Wierzę, że nasze zaangażowanie spotka się z uznaniem kielczan - dodaje Mateusz Juroszek.


Zobacz także:
STS przez kolejne 4 lata z Reprezentacją Polski w piłce nożnej Velux EHF Liga Mistrzów: Vive Tauron wygrywa z MOL-Pick Szeged! PGNiG Superliga: dzielna postawa Stali, Vive odjechało w drugiej połowie! Velux EHF Liga Mistrzów: Vive Tauron przegrywa z "Lwami" Vive Tauron Kielce wspiera projekt budowy protezy serca dla dzieci!

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |