Selenka partnerem Chemika Police

Selenka partnerem Chemika...
Woda mineralna „Selenka” została nowym partnerem Chemika Police.

Obie strony związały się dwuletnią umową, w ramach której Selenka zaopatrzy seniorską i młodzieżową drużyny mistrzyń Polski w zapasy wody, które są niezbędne do funkcjonowania profesjonalnych zespołów sportowych. Chemik z kolei postara się w jak najlepszy sposób promować markę nowego partnera.

- Dla nas najważniejsze jest to, czy woda dziewczynom smakuje i czy jest zdrowa. Spróbowaliśmy, zawodniczki stwierdziły, że jest smaczna, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę. Selenka dostarcza nam potrzebne zasoby wody, a biorąc pod uwagę naszą profesję - jest tego sporo. Dlatego ze swojej strony postaramy się pomóc marketingowo, aby ludzie poznali Selenkę i docenili jej jakość - mówi Radosław Anioł, dyrektor zarządzający. 

Selenka Wieniec-Zdrój to naturalna woda mineralna, która jako jedyna posiada pierwiastek życia! Tym pierwiastkiem jest selen, korzystnie wpływający na siły witalne. Energia i siły zdecydowanie przydadzą się nie tylko zawodniczkom walczącym o najwyższe cele, ale i kibicom siatkarek mocno dopingujących swoją drużynę.

Uzdrowisko Wieniec-Zdrój będzie zaopatrywało Chemik w naturalną wodę mineralną Selenka wydobywaną ze źródła studni głębinowej w Wieńcu Zdroju. Selenka Wieniec-Zdrój jest bogata w selen, lit, magnez, wapń i potas. Stanowi konieczne uzupełnienie minerałów niezbędnych do codziennego życia każdego z nas.


Zobacz także:
Berenika Tomsia: Telefon z propozycją Berenika Tomsia siatkarką Chemika Police Izabela Bełcik: Równy rozkład ataku Liga Mistrzyń: trzecie zwycięstwo Chemika! Liga Mistrzyń: Chemik wygrywa z Imoco Volley po tie-breaku! Aleksandra Jagieło: Hala jest typowo włoska

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |