Seria sparingów NMC Górnika Zabrze

Seria sparingów NMC...
NMC Górnik Zabrze już 27 stycznia zagra zaległy mecz ligowy z Zagłębiem Lubin w ramach #HajerskieDerby. Wcześniej jednak zespół czekają aż cztery mecze kontrolne!

Jeszcze dziś zabrzanie zmierzą się w ramach AGRO CUP, międzynarodowym turnieju piłki ręcznej w słowackich Topolczanach, z austriackim zespołem z Leoben. Jutro NMC Górnik zmierzy się z czeskimi Lovosicami, a na zamknięcie turnieju z gospodarzami: zespołem z Topolczan.

Niestety NMC Górnik Zabrze na turniej jedzie w solidnym osłabieniu. Do autobusu nie weszli wciąż leczący kontuzje Michał Adamuszek, Sasza Buszkow i Adrian Niedośpiał. Brakować będzie oczywiście wciąż przebywających we Francji na Mistrzostwach Świata Marka Daćki i Mateusza Korneckiego. Jedyną dobrą wieścią jest obecność Rafała Glińskiego, który choć doznał poważnego urazu dłoni w ostatnim sparingu z Olimpią MEDEX Piekary Śląskiej, to jednak ma wspierać kolegów w obronie. 

Miejmy jednak nadzieję, że wszyscy zawodnicy (poza kadrowiczami) będą do dyspozycji trenera Ryszarda Skutnika w najbliższy wtorek (24 stycznia), kiedy w zabrzańskiej Hali Pogoń o godz. 17.30 rozpocznie się rewanżowy sparing z Olimpią MEDEX Piekary Śląskie. 
Zobacz także:
W tym tygodniu poznamy medalistów PGNiG Superligi! Pierwszy ćwierćfinał dla Azotów Mateusz Kornecki zostaje w NMC Górniku Zabrze! Mistrz Polski Juniorów, Patryk Gregułowski, dołączy do NMC Górnika Zabrze! Stal ponownie triumfuje po rzutach karnych! PGE Vive lepsze o trzynaście oczek od szczecinian

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |