Sezon triathlonowy w Polsce zaczyna się 25 lutego!

Sezon triathlonowy w Polsce...
Do Enea 5150 Warsaw zostały jeszcze ponad 4 miesiące. Triathloniści mają jednak niecały miesiąc do pierwszego startu w sezonie.

25 lutego w Warszawie, w ośrodku OSiR Polna, odbędzie się „Indoor Triathlon. Road to 5150 Warsaw”, czyli pływanie, jazda na rowerze i bieganie pod dachem. Zapisy na www.slotmarket.pl 

Zdajemy sobie sprawę, że triathloniści już bardzo tęsknią za sezonem startowym. Nie ma co ukrywać, że jest on w Polsce dość krótki i trwa od połowy maja do początku września. Można powiedzieć, taki mamy klimat. 25 lutego chcemy jednak dać zawodnikom namiastkę prawdziwej rywalizacji triathlonowej. Wynajęliśmy basen, kilkanaście bieżni mechanicznych i trenażerów rowerowych. Postawimy też metę, która będzie imitować ostatnie metry trasy czerwcowego Enea 5150 Warsaw. - mówi dyrektor imprezy, Michał Drelich. 

Zawody „Indoor Triathlon. Road to Enea 5150 Warsaw” zostaną rozegrane na dystansie super sprint (0,6 km pływania / 15 km jazdy rowerem / 3 km biegu). Pływanie odbędzie się w basenie 25 metrowym. Jazda na rowerze dostarczonym przez zawodnika, wpiętym w trenażer. Bieg na dystansie 3 km na bieżniach elektrycznych. Zawodnicy zostaną podzieleni na serie, po dwunastu startujących. Na mecie czekać będą pamiątkowe medale i koszulki finishera. 

Enea 5150 Warsaw jest organizowany na licencji World Triathlon Corporation, właściciela legendarnej serii IRONMAN. Partnerem strategicznym imprezy jest m.st. Warszawa. 

Więcej informacji na stronie www.5150warsaw.com oraz na www.facebook.com/5150warsaw. 


Zobacz także:
Enea nowym sponsorem tytularnym zawodów IRONMAN w Warszawie i Gdyni

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |