Września 2016 - stolica...

Września 2016 - stolica polskiej siatkówki plażowej!

Wiadomo już, że w najbliższy weekend na boiskach przy ulicy Gnieźnieńskiej, zostaną rozegrane Orlen Mistrzostwa Polski Oldboyów. Jednak to przedsmak tego, co wydarzy się tydzień później.
IO Rio 2016: złoto w...

IO Rio 2016: złoto w turnieju siatkarzy plażowych dla gospodarzy

Reprezentanci gospodarzy Alison Cerutti i Bruno Oscar Schmidt byli najlepsi w turnieju siatkarzy plażowych podczas igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro.

IO Rio 2016: Ludwig i Walkenhorst ze złotymi medalami w siatkówce plażowej

Niemki Laura Ludwig i Kira Walkenhorst były najlepsze w turnieju siatkarek plażowych podczas igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro.

IO Rio 2016: Kołosińska i Brzostek wyeliminowane w 1/8 finału

Kinga Kołosińska i Monika Brzostek przegrały z Australijkami Taliquą Clancy i Louise Bawden w 1/8 finału turnieju siatkarek plażowych podczas igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro.

IO Rio 2016: dwie polskie pary wyeliminowane w siatkówce plażowej

Bartosz Łosiak i Piotr Kantor oraz Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel przegrali swoje mecze barażowe i odpadli z turnieju siatkarzy plażowych podczas igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro.

IO Rio 2016: zwycięstwo Fijałka i Prudla na koniec fazy grupowej

Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel pokonali Chilijczyków Marco i Estebana Grimaltów i odnieśli zwycięstwo na zakończenie grupy B turnieju siatkarzy plażowych podczas igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro.

IO Rio 2016: druga porażka Łosiaka i Kantora w grupie B, ale awans Polaków!

Bartosz Łosiak i Piotr Kantor przegrali drugi mecz w grupie B turnieju siatkarzy plażowych podczas igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. Polacy z jednym zwycięstwem na koncie awansowali do dalszej gry.

IO Rio 2016: druga porażka Fijałka i Prudla w grupie E

Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel doznali drugiej porażki w grupie E turnieju siatkarzy plażowych podczas igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro.

IO Rio 2016: druga wygrana Kołosińskiej i Brzostek, awans Polek do 1/8 finału!

Kinga Kołosińska i Monika Brzostek odniosły drugie zwycięstwo w grupie A i zapewniły sobie awans do 1/8 finału turnieju siatkarek plażowych podczas igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro.

IO Rio 2016: porażka Łosiaka i Kantora w drugim meczu grupowym

Bartosz Łosiak i Piotr Kantor doznali porażki w swoim drugim meczu grupy B turnieju siatkarzy plażowych podczas igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro.

O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | www.betplatform.com