Premierowe odcinki...

Premierowe odcinki magazynów i druga część „Outback Fight Club” w weekend w Fightklubie

Od czwartku do niedzieli w Fightklubie premierowe odcinki trzech znakomitych magazynów: „Kronik Sztuk Walki”, „Fighting Spirit Wrestling” i „Fighting Rookies”.
Cage Warriors Fighting...

Cage Warriors Fighting Championship w Eleven Sports

Międzynarodowa grupa ELEVEN SPORTS podpisała wieloletnią umowę na wyłączność z Cage Warriors Fighting Championship, jedną z wiodących organizacji MMA.

Shely Santana rywale Arbiego Shamaeva na gali FEN 16 Warsaw Reloaded

Doświadczony Brazylijczyk Shely „Pilao” Santana będzie 11 marca na gali FEN 16 Warsaw Reloaded na Torwarze przeciwnikiem debiutującego w organizacji Fight Exclusive Night oraz w nowej kategorii wagowej czeczeńskiego wojownika Arbiego Shamaeva.

Zapasy w Koloseum - zapowiedź 9. kolejki Krajowej Ligi Zapaśniczej

W hicie 9.kolejki Krajowej Ligi Zapaśniczej lider rozgrywek AKS Wrestling Team Piotrków, zmierzy się AZS AWF Warszawa. Mecz, który będzie pokazywany na żywo w TVP Sport, tym razem zostanie rozegrany w Zgierzu.

Kotwica kontra Medyński na gali FEN 16 Warsaw Reloaded

Rok temu na FEN 11 Warsaw Time Sebastian Kotwica stoczył bardzo dobry, lecz przegrany pojedynek z Bartłomiejem Koperą.

Zmiany w karcie walk gali ACB 53 w Olsztynie

Karta walk gali ACB 53, która już w tę sobotę odbędzie się w hali Urania w Olsztynie, uległa zmianom. Kontuzje wyeliminowały niestety Artura Lemosa, Jonasa Billsteina, Artura Kamińskiego i Pawła Lisiewskiego.

PL MMA na żywo tylko w TV Puls! Kołecki kontra "Trybson"!

Wielkie emocje, sportowe widowisko na żywo i gwiazdy polskiego ringu. Kto wygra starcia na pierwszej w tym roku gali Profesjonalnej Ligi MMA? Przekonają się o tym widzowie TV Puls.

Znakomity film „Outback Fight Club” w Fightklubie

Świetne zrealizowany, utrzymany w szybkim tempie dwuczęściowy film dokumentalny ukazujący prawdziwą naturę amatorskiego boksu. Fred Brophy przez ponad trzydzieści lat prowadzi namiot, w którym organizuje pięściarskie pojedynki.

Pojedynek mistrzów - Chalidow vs Mańkowski walką wieczoru KSW Colosseum

Pierwszy w historii KSW pojedynek mistrzów będzie walką wieczoru największego wydarzenia w sportach walki nad Wisłą.

ACB 53 już 18 lutego! Znamy pełną kartę walk na galę w Olsztynie!

Jedna z najsilniejszych organizacji MMA na świecie, - ACB - wraca do stolicy Warmii i Mazur. Tym razem fani sportów walki zobaczą aż 16 pojedynków w zawodowym MMA na najwyższym poziomie.

O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | www.betplatform.com