FEN 21 już 25 maja we...

FEN 21 już 25 maja we Wrocławiu! Sprawdź kto walczy

Fight Exclusive Night (FEN) wraca do domu. Federacja, powołana do życia we Wrocławiu, zapowiada FEN 21 - galę walk w formułach MMA i K-1.

AKS Madej Wrestling Team mistrzem PWPW KLZ

AKS MADEJ WRESTLING TEAM drugi raz z rzędu najlepszą zapaśniczą drużyną w Polsce!

Ireneusz Bieleninik anonserem gali PL MMA w TV Puls

W sobotę 4 marca w TV Puls wielkie sportowe widowisko na żywo - transmisja z gali PL MMA. Na ringu m.in. debiutujący w MMA złoty i srebrny medalista igrzysk olimpijskich w podnoszeniu ciężarów, Szymon Kołecki.

Gala boksu w nc+: pogromca Szpilki w obronie pasa mistrzowskiego WBC i pierwsza walka Ugonoha w USA

W nocy z soboty na niedzielę CANAL+ SPORT zaprasza na galę boksu zawodowego, podczas której Deontay Wilder bronić będzie mistrzowskiego tytułu WBC w wadze ciężkiej.

Emocjonujący koniec sezonu Krajowej Ligi Zapaśniczej

W ostatnich spotkaniach sezonu 2016/17 Krajowej Ligi Zapaśniczej, AZ Supra Brokers Wrocław pokonała na wyjeździe AZS AWF Warszawa, natomiast AKS Białogard zremisował we własnej hali z WZS WKS Grunwald Poznań.

Premierowe odcinki magazynów i druga część „Outback Fight Club” w weekend w Fightklubie

Od czwartku do niedzieli w Fightklubie premierowe odcinki trzech znakomitych magazynów: „Kronik Sztuk Walki”, „Fighting Spirit Wrestling” i „Fighting Rookies”.

Cage Warriors Fighting Championship w Eleven Sports

Międzynarodowa grupa ELEVEN SPORTS podpisała wieloletnią umowę na wyłączność z Cage Warriors Fighting Championship, jedną z wiodących organizacji MMA.

Shely Santana rywale Arbiego Shamaeva na gali FEN 16 Warsaw Reloaded

Doświadczony Brazylijczyk Shely „Pilao” Santana będzie 11 marca na gali FEN 16 Warsaw Reloaded na Torwarze przeciwnikiem debiutującego w organizacji Fight Exclusive Night oraz w nowej kategorii wagowej czeczeńskiego wojownika Arbiego Shamaeva.

Zapasy w Koloseum - zapowiedź 9. kolejki Krajowej Ligi Zapaśniczej

W hicie 9.kolejki Krajowej Ligi Zapaśniczej lider rozgrywek AKS Wrestling Team Piotrków, zmierzy się AZS AWF Warszawa. Mecz, który będzie pokazywany na żywo w TVP Sport, tym razem zostanie rozegrany w Zgierzu.

Kotwica kontra Medyński na gali FEN 16 Warsaw Reloaded

Rok temu na FEN 11 Warsaw Time Sebastian Kotwica stoczył bardzo dobry, lecz przegrany pojedynek z Bartłomiejem Koperą.

O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | www.betplatform.com