Światowa czołówka zawita...

Światowa czołówka zawita do Polski na ME w olimpijskiej klasie RS:X - ERGO Hestia Championships

Już za niespełna trzy miesiące (19-25 sierpnia) Sopot ugości najlepszych zawodników świata w ERGO Hestia Championships - Mistrzostwach Europy w olimpijskiej windsurfingowej klasie RS:X juniorów i seniorów.

Kiteboarding w programie igrzysk 2024!

W poniedziałek 14 maja poznaliśmy żeglarskie konkurencje, które znajdą się w programie igrzysk olimpijskich w Paryżu w 2024 roku. Wiadomo na pewno, że na igrzyskach zadebiutuje kiteboarding.

Fundacja Otylii Jędrzejczak realizuje projekt "Mistrzynie w szkołach"

Medalistki olimpijskie oraz mistrzostw świata i Europy poprowadzą specjalne lekcje wychowania fizycznego z uczennicami z trzech województw. W maju rozpocznie się program „Mistrzynie w szkołach”, który realizuje Fundacja Otylii Jędrzejczak.

AWF Katowice najlepszy podczas Akademickich Mistrzostw Polski w pływaniu

Niedziela była drugim i ostatnim dniem Akademickich Mistrzostw Polski w pływaniu. W Termach Maltańskich wygrywali foworyci m.in. Alicja Tchórz i Dominika Sztandera.

Akademickie Mistrzostwa Polski w pływaniu już w najbliższy weekend

Już w najbliższy weekend 21 i 22 kwietnia na basenach sportowych Term Maltańskich odbędą się Akademickie Mistrzostwa Polski w pływaniu. To największa impreza w kraju w której weźmie udział aż 700 zawodników.

„Wioślarski Tytan Warszawy” w Dzielnicy Praga - Południe

W środę 25 kwietnia 2018 roku przy ul. Siennickiej 40 w Hali Sportowej Siennicka odbędą się zawody na ergometrach wioślarskich ,,Wioślarski Tytan Warszawy” w Dzielnicy Praga - Południe.

Mateusz Kusznierewicz z załogą projektu Polska100 wyruszą w rejs, promując nasz kraj za granicą

Już niedługo Polska100 - oceaniczny jacht regatowy, dowodzony przez mistrza olimpijskiego i żeglarskiego mistrza świata Mateusza Kusznierewicza, po raz pierwszy pod polską banderą, wyruszy w rejs, którego celem będzie promocja Polski za granicą.

Zimowe Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego w pływaniu w doborowej obsadzie

W najbliższy piątek i sobotę w basenach sportowych Term Maltańskich odbędą się Zimowe Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego w pływaniu. Na starcie zobaczymy aż 4 Olimpijczyków, którzy gwarantują wysoki poziom sportowy.

North Sails Squash Day już w lutym!

Jachty czekają na kolejny sezon, ale nie zwalniamy tempa. Wszystkich żeglarzy, którzy lubią aktywnie spędzać czas zapraszamy na North Sails Squash Day, który odbędzie się 4 lutego 2017 w gdańskim klubie Hedonia Squash.

Sezon F1H2O zakończony - olbrzymi progres Polaka

W minionym tygodniu rozegrano w Sharjah ostatni w tym sezonie wyścig mistrzostw świata wodnej Formuły 1.

O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | www.betplatform.com