MŚ w Lahti: Kowalczyk...

MŚ w Lahti: Kowalczyk ósma w biegu na 10 km techniką klasyczną

Bieg na 10 kilometrów klasykiem na Mistrzostwach Świata Lahti 2017, dzień i dystans na który czekali wszyscy kibice biegów narciarskich w Polsce. Justyna Kowalczyk zajmuje dzisiaj ósme miejsce w biegu na 10 kilometrów stylem klasycznym.
MŚ w Lahti: Stoch i Leyhe...

MŚ w Lahti: Stoch i Leyhe najlepsi na treningu

Po emocjonującej rywalizacji na normalnym obiekcie skoczkowie przenieśli się na dużą skocznie. W pierwszych treningach najlepsze rezultaty uzyskali Kamil Stoch i Stephan Leyhe.

Andrzej Pradziad i Anna Mąka wygrywają Red Bull Bieg Zbójników

W Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska rozegrana dziś została IV edycja zawodów Red Bull Bieg Zbójników.

MŚ w Lahti: Niemcy triumfują w konkursie drużyn mieszanych!

Reprezentacja Niemiec w składzie: Carina Vogt, Markus Eisenbichler, Svenja Wuerth i Andreas Wellinger zdobyła złoty medal w konkursie drużyn mieszanych na Mistrzostwach Świata w Lahti.

MŚ w Lahti: Niemcy najlepsi w serii próbnej

Andreas Wellinger uzyskał najlepszy rezultat serii próbnej rozegranej przed konkursem drużyn mieszanych na Mistrzostwach Świata w Lahti. Wśród pań najlepsza była Niemka Svenja Wuert (92.5 m).

MŚ w Lahti: bez sensacji w zawodach drużynowych w kombinacji norweskiej

Tak jak wszyscy przewidywali, w konkursie drużynowym w kombinacji norweskiej szans rywalom od początku do końca nie dali Niemcy, prowadząc już po skokach.

PŚ w Crans-Montanie: Shiffrin wygrywa kombinację, mała Kryształowa Kula dla Stuhec

Amerykanka Mikaela Shiffrin odniosła pierwsze w karierze zwycięstwo w kombinacji alpejskiej Pucharu Świata, która odbyła się w Crans-Montanie w Szwajcarii. Małą Kryształową Kulę odebrała Słowenka Ilka Stuhec.

PŚ w Kvitfjell: Fill najszybszy w supergigancie

Włoch Peter Fill zwyciężył supergigant w norweskim Kvitfjell, zaliczany do alpejskiego Pucharu Świata.

MŚ w Lahti: dziewiąte i dziesiąte miejsca biało-czerwonych w sprincie drużynowym

Ewelina Marcisz i Justyna Kowalczyk uplasowały się na 9. miejscu w sprincie drużynowym w mistrzostwach świata w narciarstwie klasycznym w Lahti.

MŚ w Lahti: Kraft mistrzem świata, Polacy bez medalu!

Stefan Kraft został Mistrzem Świata na skoczni normalnej w Lahti. Niestety pomimo dobrego występu na podium zabrakło reprezentantów Polski.