Spotkanie siatkarek Chemika z uczniami i przedszkolakami

Spotkanie siatkarek Chemika...
Siatkarki Chemika Police spotkały się z dziećmi i młodzieżą w Trzebieży.

Agnieszka Bednarek-Kasza, Mariola Zenik, Malwina Smarzek, Anna Werblińska, Jelena Blagojević i Marek Mierzwiński wzięli udział w dwóch spotkaniach w Trzebieży. 

Najpierw, wspólnie z Przedszkoliadą, odwiedzili Przedszkole Publiczne w Trzebieży. Siatkarki spotkały się z dziećmi, wykonały z nimi krótką rozgrzewkę, a potem wspólnie z instruktorami Przedszkoliady pokazały podstawowe zagrania siatkarskie.

Drugim punktem wizyty było spotkanie z młodzieżą w Zespole Szkół w Trzebieży. Trening siatkarski w postaci lekcji WF poprowadził trener Mierzwiński. Zawodniczki asystowały w zajęciach i trenowały razem z uczniami.

Na koniec przeznaczono czas na zdjęcia, autografy, rozdawanie specjalnie przygotowanych planów lekcji. 

Warto zaznaczyć, że Fundacja Grupy Azoty ufundowała szkole piłki do siatkówki, które zostały wręczone przy okazji wizyty mistrzyń Polski. 

Wszyscy uczestnicy zajęć zostali zaproszeni na spotkania Chemika rozgrywane w Azoty Arenie.


Zobacz także:
Berenika Tomsia: Telefon z propozycją Berenika Tomsia siatkarką Chemika Police Izabela Bełcik: Równy rozkład ataku Liga Mistrzyń: trzecie zwycięstwo Chemika! Liga Mistrzyń: Chemik wygrywa z Imoco Volley po tie-breaku! Aleksandra Jagieło: Hala jest typowo włoska

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |