Stal Mielec promuje mecz z Górnikiem Zabrze w regionie!

Stal Mielec promuje mecz z...
W niedzielę piłkarze pierwszoligowej Stali Mielec rozegrają mecz z Górnikiem Zabrze. Spotkanie to wywołuje spore zainteresowanie kibiców. Mielecki klub dzięki współpracy z firmą Move Media promuje to spotkanie także w regionie.

Żadna podkarpacka drużyna przez długie lata nie rozgrywała meczu ligowego z tak utytułowanym rywalem jak zespół z Zabrza. Spotkanie Stali Mielec z Górnikiem na Stadionie Miejskim w Mielcu planują zobaczyć wycieczki między innymi z powiatu przeworskiego, krośnieńskiego czy staszowskiego. Stal doceniając zainteresowanie kibiców z regionu postanowiła o zapowiadającym się ciekawie widowisku przypomnieć w miejscach położonych bliżej ich miejsca zainteresowania, a także zwiększyć swoje promocyjne zaangażowanie w Mielcu. Stało się to możliwe dzięki nawiązaniu współpracy z firmą Move Media, która przyjęła rolę wyłącznego partnera wspierającego promocję meczu z Górnikiem Zabrze w regionie.

Move Media umożliwia firmom komunikację z klientami za pomocą dwóch programów: Benefit TV w klubach fitness i Telewizji Konsumenckiej w sieciach handlowych (Tesco, Piotr i Paweł, Intermarche). To największe medium na rynku lokalnym, które na samym Podkarpaciu dociera do ponad 1 miliona 400 tysięcy kontaktów w ciągu miesiąca a ogólnopolsko do 32 milionów kontaktów z aktywnymi konsumentami w 170 miastach. Stawia to firmę Move Media jako lidera na rynku reklamy digital out of home w Polsce. 

- Wspieramy liczne lokalne i ogólnopolskie inicjatywy społeczne stąd niezmiernie cieszy nas nawiązanie współpracy z klubem Stal Mielec i pomoc przy promocji meczu rozgrywanego na Stadionie Miejskim w Mielcu - mówi Mateusz Kowalski z firmy Move Media.

Move Media emituje grafikę zapraszającą na mecz Stal Mielec - Górnik Zabrze na 48 ekranach w pięciu lokalizacjach (markety Tesco oraz kluby fitness) w Rzeszowie, Staszowie oraz Mielcu! Można szacować, że w ten sposób nawiązanych zostanie około 100 tysięcy kontaktów reklamujących mecz 1. ligi piłkarskiej w Mielcu z potencjalnymi kibicami Biało-Niebieskich! Żaden klub piłkarski z Podkarpacia nie prowadził dotychczas tak szerokiej promocji swoich meczów ligowych poza miejscowością, w której gra jako gospodarz. Akcja ta to również ukłon w stronę najważniejszych partnerów mieleckiego Klubu, których znaki naturalnie są także lokalizowane przy grafice promującej mecz. 

Spotkanie FKS Stal Mielec - Górnik Zabrze w niedzielę 27 listopada rozpocznie się o godzinie 15:00. Sprzedaż biletów na to spotkanie prowadzone jest w Kasach Stadionu Miejskiego w Mielcu. Grupy zorganizowane mogą awizować się poprzez kontakt z biurem Klubu.


Zobacz także:
PGNiG Superliga: dzielna postawa Stali, Vive odjechało w drugiej połowie! Turniej Dawnych Mistrzów 2017: znamy wyniki losowania Stal Mielec z nowym sponsorem! Wasil Panajotow nowym pomocnikiem Stali Mielec Stal Mielec na obozie: styczeń to jeden z najważniejszych okresów w życiu piłkarza Damian Ałdaś nowym zawodnikiem Biało-Niebieskich z Mielca

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |