Stal Mielec rozpoczęła przygotowania do ligowej wiosny

Stal Mielec rozpoczęła...
Pierwszoligowi piłkarze z Mielca treningi po świątecznej przerwie wznowili wyjazdem na obóz w Hotelu Rado w Woli Chorzelowskiej koło Mielca.

Obóz rozpoczął się 7 stycznia i trwał będzie do 14 stycznia. Stalowcy trenować będą na miejscu oraz  korzystać z klubu Joy Fitness w Mielcu i przy niskich temperaturach z boiska przykrytego balonem, także w Mielcu. 

- Za nami odpoczynek, spędzony czas z rodziną,  urlopy, akumulatory mamy naładowane. Cały tydzień będziemy trenować dwa - trzy razy dziennie na świetnym obiekcie Hotelu Rado.  Drużyna jest w komplecie, wszyscy są zdrowi, pełni optymizmu i ciężko pracujemy - mówi trener Stali Zbigniew Smółka. 

-  Skoncentrujemy się na budowie fundamentu, chcemy poprawić bazę tlenową naszych zawodników i przede wszystkim wzmocnić siłę ogólną - przekazuje Krzysztof Kapelan, trener przygotowania motorycznego. Na początku obozu sztab szkoleniowy Stali sprawdzi też jak wypadły indywidualne treningi Biało-Niebieskich w okresie urlopowym. - W okresie przejściowym zawodnicy mieli rozpiski indywidualne by poprawić swój organizm - dodaje Kapelan. To pozwoli dokładnie i szczegółowo planować pracę podczas obozu w Hotelu Rado. - Treningi na obozie będą odbywać się nawet trzy razy dziennie, gdy wieczorem będziemy pracować nad korekcją poszczególnych zawodników - opowiada Kapelan.

Kadra na obóz w Woli Chorzelowskiej liczy dwudziestu piłkarzy, którzy są zawodnikami Stali, dojeżdżać mogą także zawodnicy testowani. Plan Klubu z Mielca zakłada wzmocnienie lub uzupełnienie kadry w każdej formacji. Dwa pierwsze transfery już zostały wykonane. - Doszedł do nas Aleksandar Kolev, jest Arkadiusz Górka. Jest z nami także grupa młodych piłkarzy. Prowadzone są kolejne rozmowy, testujemy kilku zawodników - mówi trener Smółka.


Kadra Stali Mielec na obozie w Woli Chorzelowskiej: 

Trenerzy: Zbigniew Smółka, Maciej Serafiński, Krzysztof Kapelan, Bogusław Wyparło,
Opieka medyczna: Paweł Wielgosiński, Piotr Obara, Michał Dopart,

Bramkarze: Marek Kozioł, Tomasz Libera,
Obrońcy: Michał Bierzało, Krystian Getinger, Krzysztof Kiercz, Adrian Liberacki, Robert Sulewski, Sebastian Zalepa,
Pomocnicy: Sebastian Białasik, Mateusz Cholewiak, Piotr Głowacki, Arkadiusz Górka, Przemysław Lech, Piotr Marciniec, Paweł Oziębło, Kamil Radulj, Szymon Sobczak, Jakub Żubrowski,
Napastnicy: Dorian Buczek, Aleksandar Kolev,
oraz zawodnicy testowani do różnych formacji.

Stal Mielec opuszczają:

Damian Bożek - rozpocznie przygotowania ze Stalą Rzeszów,
Grzegorz Fonfara - rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron i poszukuje nowego klubu,
Sebastian Łętocha - w naszych rezerwach i poszukuje nowego klubu,
Tomasz Prejs - rozpocznie przygotowania z Kotwicą Kołobrzeg,
Jose Caetano da Silva - w trakcie rozwiązywania kontraktu za porozumieniem stron,
Sebastian Szczepański - rozpocznie przygotowania z Puszczą Niepołomice,
Omar Tall - w trakcie rozwiązywania kontraktu za porozumieniem stron.
Zobacz także:
Wiktor Kawka opuszcza Stal Mielec Melex dołącza do grona sponsorów Stali Mielec ARP rozpoczyna współpracę ze Stalą Mielec Stal ponownie triumfuje po rzutach karnych! PGNiG Superliga: dzielna postawa Stali, Vive odjechało w drugiej połowie! Turniej Dawnych Mistrzów 2017: znamy wyniki losowania

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |