Stan Futbolu od soboty w Eleven Sports Network!

Stan Futbolu od soboty w...
Od 1 października ELEVEN SPORTS NETWORK rozpoczyna emisję programu „STAN FUTBOLU”. Jeden z najbardziej opiniotwórczych polskich magazynów sportowych będzie pokazywany NA ŻYWO w Eleven w soboty o 11:00.

„STAN FUTBOLU” to program Krzysztofa Stanowskiego, w którym ten znany dziennikarz sportowy rozmawia z ekspertami, zawodnikami oraz cenionymi przedstawicielami polskiego środowiska piłkarskiego. Pierwszy odcinek, który będzie wyemitowany w Eleven w sobotę, 1 października, o 11:00, zostanie poświęcony Legii Warszawa.

Cieszymy się, że udało nam się nawiązać współpracę z Krzysztofem Stanowskim. Jestem przekonany, że będzie to najlepszy tego typu program w polskiej telewizji – mówi redaktor naczelny ELEVEN SPORTS NETWORK, Patryk Mirosławski.

„STAN FUTBOLU” to poważna publicystyka podana w lekkiej formie. Swobodna atmosfera dyskusji sprawi, że gościom będą rozwiązywać się języki. Dzięki temu widzowie na pewno nie będą się nudzić - mówi Krzysztof Stanowski, prowadzący program.

Pierwszy odcinek programu „STAN FUTBOLU” w Eleven:

NA ŻYWO: sobota, 1 października, 11:00

powtórki:

Eleven Sports, sobota, 1 października, godz. 19:00
Eleven Sports, sobota, 1 października, godz. 23:15
Eleven, niedziela, 2 października, godz. 22:45
Eleven, poniedziałek, 3 października, godz. 11:00
Eleven, poniedziałek, 3 października, godz. 20:00
Eleven, wtorek, 4 października, godz. 11:00
Eleven, środa, 5 października, godz. 11:00
Eleven, czwartek, 6 października, godz. 11:00

ELEVEN SPORTS NETWORK informuje o możliwości wprowadzania zmian w ramówkach.
Zobacz także:
Weekend w kanałach Eleven Sports: 24-27 lutego Weekend w kanałach Eleven Sports: 27-30 stycznia Weekend w Eleven Sports: 13-16 stycznia Mecze EFL Cup i Coupe de la Ligue na żywo w Eleven Sports! Piłkarskie Derby Glasgow sylwestrowym hitem kanałów Eleven Sports Weekend w Eleven Sports Network: 16-19 grudnia

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |