Stephane Antiga: Mamy nad czym pracować

Stephane Antiga: Mamy nad...
Wypowiedzi kapitanów i trenerów po spotkaniu Polska - Bułgaria 3:2.

Wiktor Josifow (kapitan reprezentacji Bułgarii): Jestem bardzo zadowolony ze zwycięstwa. Zagraliśmy na wysokim poziomie i wygraliśmy z Mistrzami Świata. To bardzo cieszy.

Stephane Antiga (trener reprezentacji Polski): To był fajny mecz. Jestem zadowolony, że Bułgaria grała dobrze. Ogólnie graliśmy dobrze – szczególnie w ataku. Niestety w przyjęciu i zagrywce zaprezentowaliśmy się słabiej. Brakowało także komunikacji. Mamy nad czym pracować i mam nadzieję, że jutro już zaprezentujemy się lepiej.

Plamen Konstantinow (trener reprezentacji Bułgarii): To był bardzo pożyteczny mecz dla obu zespołów. Zaczynamy sezon reprezentacyjny, a Polacy przygotowują się do turnieju w Tokio, a przed nami Liga Światowa. Powodzenia dla Polaków, bo czekają ich naprawdę trudne i ważne zawody. Chciałbym, żeby biało-czerwoni awansowali do Igrzysk Olimpijskich, bo wiem jak ważna jest siatkówka dla polskich fanów. To był bardzo pożyteczny mecz dla obu zespołów. Zaczynamy sezon reprezentacyjny, a Polacy przygotowują się do turnieju w Tokio, a przed nami Liga Światowa. Powodzenia dla Polaków, bo czekają ich naprawdę trudne i ważne zawody. Chciałbym, żeby biało-czerwoni awansowali do Igrzysk Olimpijskich, bo wiem jak ważna jest siatkówka dla polskich fanów.
Zobacz także:
LeaseTake Partnerem Motoryzacyjnym Polskiej Siatkówki, De Giorgi z nowym samochodem! Liga Mistrzów: ciężka przeprawa Asseco Resovii w Libercu Liga Mistrzów: ZAKSA z pierwszym zwycięstwem Liga Mistrzów: porażka PGE Skry na inaugurację PlusLiga: drugie zwycięstwo beniaminka z Katowic Serie A kobiet: ciężka przeprawa Casalmaggiore na otwarcie sezonu

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |