Subaru Poland Rally Team po Kryterium Asów

Subaru Poland Rally Team po...
Na kończącym tegoroczny sezon Subaru Poland Rally Team Kryterium Asów na ulicy Karowej, Wojtek Chuchała i Daniel Dymurski zajęli 6. lokatę.

Mistrzowie Europy kategorii ERC 2 pojechali „na okrągło” starając się osiągnąć jak najlepszy czas swoją Imprezą STI. Odważna i pewna jazda Siemanki i Lopeza podobała się licznie zgromadzonym przy trasie kibicom, ale niestety nie pozwoliła na powtórzenie znakomitego rezultatu z Rajdu Barbórka - 2. miejsca.

- Kryterium Asów jak zawsze przyniosło wiele pozytywnych emocji, nawet jeśli nasz czas nie był szczytem marzeń. Sądzę, że wraz z Lopezem daliśmy miły dla oka pokaz na najsłynniejszej rajdowej ulicy w Polsce. Jazda naszym Subaru była jak zawsze bardzo przyjemna i chcieliśmy postawić nią jak „najsmaczniejszą” wisienkę na szczycie tortu, którym był nasz występ w Rajdzie Barbórka. Chciałbym jeszcze raz serdecznie podziękować całemu Zespołowi za ciężką pracę podczas tegorocznego sezonu w mistrzostwach Europy, a naszym Partnerom: Keratronik, Eneos, Raiffeisen Leasing, Franke, oraz SJS za wsparcie bez którego wspólne sukcesy nie byłyby możliwe - podsumował Wojciech Chuchała.

- Planem na ulicę Karową było danie z siebie 100% i wywiązaliśmy się z tego z nawiązką. Wykorzystaliśmy nasz pakiet najlepiej jak potrafiliśmy, a 6. rezultat - choć nieco rozczarowujący ze sportowego punktu widzenia - nie jest dla nas końcem świata. Pamiętajmy, że Rajd Barbórka, jak i samo Kryterium Asów jest organizowane przede wszystkim dla kibiców i sponsorów, choć my jako zawodnicy zawsze chcemy wygrać, więc pewien niedosyt pozostaje - uzupełnił Daniel Dymurski.
Zobacz także:
Szejowie zafundowali na Karowej show na trzech kołach Subaru Poland Rally Team po Rajdzie Barbórka Bracia Szeja Rajdem Barbórka zamkną udany sezon Michał Kućka i Łukasz Jastrzębski na koniec sezonu debiutują w Rajdzie Barbórka Subaru Poland Rally Team po Rajdzie Lipawy

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |