Świąteczna atrakcja na PGE Narodowym - Mikołajkowa Trasa Piłkarza

1 grudnia na PGE Narodowym startuje specjalna atrakcja dla młodych i starszych fanów futbolu oraz gier terenowych - "Mikołajkowa Trasa Piłkarza".

To oferta dla grup od 10 osób, którze chcą wyjątkowo spędzić Mikołajki i w nietypowy sposób wręczyć sobie świąteczne prezenty.

- "Mikołajkowa Trasa Piłkarza" na PGE Narodowym to propozycja dla osób, które chciałyby w oryginalny sposób obdarować bliskich. Podarunki można ukryć w zakamarkach PGE Narodowego i dodatkowo sprezentować grę w poszukiwania prezentu w miejscach, w których Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak czy Arkadiusz Milik przeżywali największe piłkarskie emocje - opowiada Monika Borzdyńska, dyrektor komunikacji i marketingu spółki PL.2012+, operatora PGE Narodowego.  

W poszukiwaniach prezentów uczestników "Mikołajkowej Trasy Piłkarza" będą wspierać profesjonalni przewodnicy PGE Narodowego. Dodatkowo podczas wycieczki będzie możliwość sprawdzenia swoich piłkarskich umiejętności w pokoju rozgrzewkowym zawodników.

"Mikołajkowa Trasa Piłkarza" to kolejna atrakcja na PGE Narodowym, który jest otwarty dla wszystkich 7 dni w tygodniu. Dołączy ona w grudniu do dotychczasowych pięciu tras wycieczek po obiekcie: piłkarza, ekskluzywnej, historycznej, przedszkolaka, znanych i lubianych oraz punkt widokowy na górnej trybunie stadionu.

Na wycieczce po PGE Narodowym każdy może m.in. sprawdzić niezwykłą akustykę stadionu, zwiedzić szatnię, w której do meczów Mistrzostw Europy przygotowywał się m.in. Cristiano Ronaldo, a po koncertach odpoczywali Paul McCartney i Rihanna oraz dowiedzieć się, jakie tajemnice kryją korytarze w strefach zawodniczych.

Więcej informacji na stronie internetowej wycieczek: http://wycieczki.pgenarodowy.pl/mikolajki.
Zobacz także:
PGE Narodowy chce stworzyć Narodową Strefę Kibica Z minitoru na PGE Narodowy Pojedynek mistrzów - Chalidow vs Mańkowski walką wieczoru KSW Colosseum Piąta obrona pasa na PGE Narodowym, Gamrot kolejnym mistrzem na KSW Colosseum Kleber Koike Erbst powalczy o pas KSW z Marcinem Wrzoskiem na PGE Narodowym Blisko dwa miliony gości na PGE Narodowym w 2016 roku

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |