ATP Marsylia: Tsonga...

ATP Marsylia: Tsonga zwycięzcą

Rozstawiony z nr 1 reprezentant gospodarzy Jo-Wilfried Tsonga okazał się lepszy od swojego rodaka rozstawionego z nr 4 Lucasa Pouille w finale turnieju ATP w Marsylii.
WTA Budapeszt: Babos najlepsza

WTA Budapeszt: Babos najlepsza

Rozstawiona z nr 1 reprezentantka gospodarzy Timea Babos po trzysetowym boju pokonała rozstawioną z nr 2 Czeszkę Lucie Safarovą w finale turnieju WTA w Budapeszcie.

ATP Delray Beach: Raonic i Sock w finale

Rozstawiony z nr 1 Kanadyjczyk Milos Raonic i rozstawiony z nr 3 reprezentant gospodarzy Jack Sock zagrają w finale turnieju ATP w Delray Beach.

ATP Rio de Janeiro: austriacko-hiszpański finał

Rozstawiony z nr 2 Austriak Dominic Thiem i rozstawiony z nr 4 Hiszpan Pablo Carreno-Busta awansowali do finału turnieju ATP w Rio de Janeiro.

ATP Marsylia: Tsonga i Pouille w finale

Rozstawiony z nr 1 reprezentant gospodarzy Jo-Wilfried Tsonga zagra ze swoim rodakiem rozstawionym z nr 4 Lucasem Pouille w finale turnieju ATP w Marsylii.

WTA Budapeszt: Babos i Safarova powalczą o tytuł

Rozstawiona z nr 1 reprezentantka gospodarzy Timea Babos i rozstawiona z nr 2 Czeszka Lucie Safarova awansowały do finału turnieju WTA w Budapeszcie.

WTA Dubaj: triumf Switoliny

Rozstawiona z nr 7 Ukrainka Elina Switolina pokonała rozstawioną z nr 10 Dunkę Caroline Wozniacki w finale turnieju WTA w Dubaju.

ATP Delray Beach: ciężka przeprawa Raonicia

Rozstawiony z nr 1 Kanadyjczyk Milos Raonic po trzysetowej batalii pokonał rozstawionego z nr 8 Brytyjczyka Kyle'a Edmunda w ćwierćfinale turnieju ATP w Delray Beach.

ATP Rio de Janeiro: Thiem w półfinale

Rozstawiony z nr 2 Austriak Dominic Thiem pokonał Argentyńczyka Diego Schwartzmana w ćwierćfinale turnieju ATP w Rio de Janeiro.

ATP Marsylia: Gasquet lepszy od Monfilsa

Rozstawiony z nr 1 reprezentant gospodarzy Gael Monfils musiał uznać wyższość swojego roadaka rozstawionego z nr 6 Richarda Gasquet w ćwierćfinale turnieju ATP w Marsylii.

O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | Zakłady sportowe