WTA Bogota: turniejowa...

WTA Bogota: turniejowa "jedynka" poza turniejem!

Rozstawiona z nr 1 Niemka Tatjana Maria senscyjnie przegrała z chilijską kwalifikantką Danielą Seguel w drugiej rundzie turnieju WTA w Bogocie.
ATP Houston: Pella...

ATP Houston: Pella wyeliminował Querreya!

Rozstawiony z nr 2 Amerykanin Sam Querrey po trzysetowej batalii musiał uznać wyższość Argentyńczyka Guido Pelli w drugiej rundzie turnieju ATP w Houston.

ATP Marrakesz: turniejowa "jedynka" za burtą!

Rozstawiony z nr 1 Hiszpan Albert Ramos-Vinolas sensacyjnie przegrał z rosyjskim kwalifikantem Aleksiejem Watutinem w drugiej rundzie turnieju ATP w Marrakeszu.

ATP Houston: ciężka przeprawa Johnsona

Rozstawiony z nr 6 reprezentant gospodarzy Steve Johnson po trzysetowym boju pokonał swojego rodaka Ernesto Escobedo w pierwszej rundzie turnieju ATP w Houston.

ATP Marrakesz: Basić wyeliminował turniejową "piątkę"!

Rozstawiony z nr 5 Holender Robin Haase musiał uznać wyższość Mirzy Basicia z Bośni i Hercegowiny w pierwszej rundzie turnieju ATP w Marrakeszu.

WTA Bogota: Linette w drugiej rundzie

Rozstawiona z nr 2 Magda Linette pokonała Rosjankę Jewgieniję Rodinę w pierwszej rundzie turnieju WTA w Bogocie.

ATP Houston: Verdasco za burtą!

Rozstawiony z nr 5 Hiszpan Fernando Verdasco nieoczekiwanie przegrał z reprezentantem gospodarzy Denisem Kudlą w pierwszej rundzie turnieju ATP w Houston.

ATP Marrakesz: francuskie starcie dla Simona

Rozstawiony z nr 6 Francuz Benoit Paire musiał uznać wyższość swojego rodaka Gillesa Simona w pierwszej rundzie turnieju ATP w Marrakeszu.

WTA Bogota: turniejowa "jedynka" za burtą!

Rozstawiona z nr 1 Niemka Tatjana Maria pokonała reprezentantkę Hiszpanii Georginę Garcia Perez w pierwszej rundzie turnieju WTA w Marrakeszu.

WTA Monterrey: Muguruza i Babos w finale

Rozstawiona z nr 1 Hiszpanka Garbine Muguruza i rozstawiona z nr 4 Węgierka Timea Babos zagrają w finale turnieju WTA w Monterrey.

O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | Zakłady sportowe