Tomasz Zbroja i Piotr Walczak sensacyjnymi zwycięzcami 62. Rajdu Wisły

Trudno sobie wyobrazić piękniejszy powrót na odcinki, od tego który zafundowali nam Tomasz Zbroja i Piotr Walczak.

Prowadzenie objęli już od pierwszego odcinka specjalnego, a wygrali ich łącznie aż 5. Utrzymywali bardzo dobre tempo i widowiskowy styl jazdy. W odniesieniu pierwszego oficjalnego zwycięstwa nie przeszkodziła nawet przebita opona na OS4. Wszyscy, którzy mieli swój wkład w odbudowie rajdówki i przygotowaniach do rajdu powinni czuć się zwycięzcami - wygląda na to, że Tomek wrócił do rywalizacji jeszcze mocniejszy. 

Tomasz Zbroja: 

„Minęło już tyle dni, a nadal samo wspomnienie soboty wywołuje u mnie ogromne emocje. Po Rajdzie Bocheńskim był trudny moment i nie było pewne, kiedy wrócimy do rajdówki, ale wtedy stało się coś niesamowitego - tak ogromna grupa ludzi zadeklarowała swoją pomoc i wsparła budowę naszego Clio. Nie moglibyśmy świętować dziś wygranej gdyby nie tak wielka życzliwość ludzi, a przede wszystkim tak mocne zaangażowanie moich przyjaciół i Krzyśka Konara, który tą cała akcję zapoczątkował i prowadził. Bardzo serdecznie wszystkim dziękuje!!

Odcinki Rajdu Wisły były jednymi z najtrudniejszych, z którymi się do tej pory spotkałem, ale nigdy do tej pory nie miałem też takiej przyjemności z jazdy. Bardzo technicznie, szybko, wąsko i bardzo ślisko - to była bezcenna nauka. Pierwsze kilometry w nowym samochodzie i na nowych oponach więc do pierwszego odcinka podchodziłem ze sporą rezerwą. Wystarczyło jednak kilka zakrętów, żebym poczuł się bardzo pewnie i złapał tempo takie, jakie właśnie chciałem. Jak chyba wszystkie załogi, mieliśmy przygody, zwłaszcza na Kubalonce, ale udało się wszystko wybronić.

Samochód spisywał bez żadnych problemów, a jeśli chodzi o opony Extreme, to powiem jedno  - żałuje, że wcześniej nie wybrałem tych opon, bo działają doskonale. Bardzo dziękuje za pomoc firmie Extreme i mam nadzieję, że będziemy kontynuować współpracę.  

Dziękuje za wsparcie również firmom Refitner, Racing Shop i Buchti.pl Promotion. Mam nadzieję, że nie zawiedliśmy zaufania, jakim obdarzyło nas tak wielu ludzi. Już nie mogę doczekać się Rajdu Opolskiego - widzimy się na odcinkach!”


fot. Rozmus Photography
fot. Rozmus Photography

fot. Rozmus Photography
fot. Rozmus Photography

fot. Łukasz Kos
fot. Łukasz Kos

fot. Łukasz Kos
fot. Łukasz KosZobacz także:
Tomasz Zbroja i Piotr Walczak gotowi do 2. Rajdu Opolskiego Tomasz Majdak i Marcin Majdak Rajdem Wisły wracają na odcinki specjalne Michał Kućka i Łukasz Jastrzębski zmotywowani przed Rajdem Wisły 61. Rajd Wisły - Kręcioch i Roik najszybszą załogą w klasie 4F Jacek Jurecki i Michał Trela po Rajdzie Wisły

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |