Trafić z niespodzianką - Stefan i Dr. Oetker podejmują wyzwanie

Trafić z niespodzianką -...
Od niedzielnego meczu Trefla Sopot z Miastem Szkła Krosno klub rusza z nową akcją charytatywną, w której głównymi bohaterami będą Stefan i… rzuty wolne!

Kapitan żółto-czarnych już nie raz podejmował wyzwania związane ze swoimi osobistymi. Tym razem, wraz z firmą Dr. Oetker, trafiać będzie dla podopiecznych z pomorskich domów dziecka i innych placówek opiekuńczych!

Marcin Stefański słynie z agresywnej obrony, w szatni zaś jest prawdziwym liderem. Do jego mocnych stron nie należą jednak rzuty wolne. Stefan nie poddaje się i oddaje na treningach dziesiątki prób, żeby poprawić tę statystykę. W aktualnych rozgrywkach sopocki podkoszowy trafia 37,5% swoich osobistych - ten procent jest wyższy niż w ubiegłych trzech sezonach, a kibice wierzą, że dzięki zadziorności kapitana wzrośnie jeszcze w kolejnych kolejkach.

Trzeba przyznać, że do swojego mankamentu Stefan podchodzi z dystansem. W przeszłości kilkukrotnie zakładał się z kibicami, że chybi lub trafi poszczególne rzuty. Miało to związek z akcjami charytatywnymi, a Stefana i kibiców kosztowało m.in. kąpiel w zimnym Bałtyku. Teraz wyzwanie razem ze Stefanem podejmuje Dr. Oetker - producent dodatków do pieczenia, ciast w proszku, słodkich dekoracji i pizzy mrożonej, którego jakość jest przepisem na sukces!

Od niedzielnego meczu z Miastem Szkła, aż do końca sezonu 2016/2017, Dr. Oetker pod koniec każdego miesiąca będzie przekazywał paczki ze swoimi produktami dla wybranych przez Trefla Sopot domów dziecka lub innych placówek opiekuńczych za każdy trafiony rzut wolny Stefana w meczach Polskiej Ligi Koszykówki! Co się stanie, gdy piłka nie wpadnie do kosza? Wtedy Stefana czeka kara, którą na koniec miesiąca będą wymyślać dzieci z danej placówki. Co miesiąc kary i słodkości będą trafiać od i do innych podopiecznych. W grudniu Stefan będzie rzucać dla dzieci z sopockiego Domu Dziecka Na Wzgórzu.  

Trzymajcie kciuki za kapitana żółto-czarnych już podczas niedzielnego starcia z Miastem Szkła Krosno. Pierwszy gwizdek meczu w sopockiej Hali 100-lecia o godz. 12:40. Bilety są dostępne na https://trefl.ticketsoft.pl/. 


Zobacz także:
ATP Estoril: Tsitsipas wyeliminował turniejową "jedynkę"! ATP Barcelona: triumf Nadala ATP Barcelona: Nadal i Tsitsipas w finale ATP Barcelona: Thiem pokonany przez Tsitsipasa! Stefan Askovski nowym zawodnikiem Górnika Łęczna MŚ w Lahti: Stoch i Leyhe najlepsi na treningu

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |