Niemal 2000 zawodników otworzyło sezon triathlonowy w Sierakowie

Niedzielna rywalizacja zakończyła dwudniowe zmagania triathlonistów. Na dystansie 1/4 IM najlepsi okazali się Joanna Sołtysiak i Robert Czysz.

Enea IRONMAN 5150 Warsaw - Kids Run. ZaWody dla Afryki

Około 1000 dzieci z całej Polski weźmie udział w wyjątkowym biegu na rzecz UNICEF. Kids Run będzie częścią triathlonowych zawodów Enea IRONMAN 5150 Warsaw rozgrywanych 9 i 10 czerwca w Warszawie.

Przez aktywność do aktywizacji - Semilac Women Run

“To bieg, w którym kobiety wspierają kobiety” - mówi Renata Talarek, współorganizatorka Semilac Women Run.

Bieganie to za mało? Triathlon rozwija się w zawrotnym tempie

Dla wielu pasjonatów biegania, którzy poszukują nowych wyzwań, triathlon wydaje się idealnym rozwiązaniem.

Aqua Sphere Open Water - trening open water z Sebastianem Karasiem

Jak co roku organizatorzy Enea IRONMAN 5150 Warsaw i marka Aqua Sphere zapraszają na trening przygotowujący do pływania w wodach otwartych. Spotkanie odbędzie się 22 maja w Białobrzegach.

Droga do Mistrzostw Cyklu Super League Triathlon rozpoczyna się w Poznaniu

Najbardziej innowacyjna i widowiskowa liga triathlonu już w czerwcu zawita do stolicy Wielkopolski.

Rekordowa droga do charytatywnego celu - podsumowanie i… zapowiedź

Dokładnie 30 394 kilometrów rowerem i 13 524 kilometrów biegiem pokonali uczestnicy trzeciej edycji akcji „Naszym celem pomaganie poprzez rower i bieganie”.

Sezon triathlonowy w Polsce zaczyna się 25 lutego!

Do Enea 5150 Warsaw zostały jeszcze ponad 4 miesiące. Triathloniści mają jednak niecały miesiąc do pierwszego startu w sezonie.

Enea nowym sponsorem tytularnym zawodów IRONMAN w Warszawie i Gdyni

Enea, wiodąca firma sektora energii elektrycznej w Polsce została nowym sponsorem tytularnym prestiżowych zawodów triathlonowych na licencji World Triathlon Corporation, które w tym roku odbędą się w Warszawie i Gdyni.

5150 Warsaw Triathlon najlepszą imprezą w stolicy?

5150 Warsaw Triathlon został nominowany w kategorii Sportowa Impreza Roku w XVII plebiscycie na Najlepszych Sportowców Warszawy 2016 roku.