Rekordowa droga do...

Rekordowa droga do charytatywnego celu - podsumowanie i… zapowiedź

Dokładnie 30 394 kilometrów rowerem i 13 524 kilometrów biegiem pokonali uczestnicy trzeciej edycji akcji „Naszym celem pomaganie poprzez rower i bieganie”.
Sezon triathlonowy w Polsce...

Sezon triathlonowy w Polsce zaczyna się 25 lutego!

Do Enea 5150 Warsaw zostały jeszcze ponad 4 miesiące. Triathloniści mają jednak niecały miesiąc do pierwszego startu w sezonie.

Enea nowym sponsorem tytularnym zawodów IRONMAN w Warszawie i Gdyni

Enea, wiodąca firma sektora energii elektrycznej w Polsce została nowym sponsorem tytularnym prestiżowych zawodów triathlonowych na licencji World Triathlon Corporation, które w tym roku odbędą się w Warszawie i Gdyni.

5150 Warsaw Triathlon najlepszą imprezą w stolicy?

5150 Warsaw Triathlon został nominowany w kategorii Sportowa Impreza Roku w XVII plebiscycie na Najlepszych Sportowców Warszawy 2016 roku.

Enea Challenge Poznań - Mistrzostwa Europy w Triathlonie imprezą roku 2016

Blisko 5000 zawodników z 38 krajów startujących na rozmaitych triathlonowych dystansach, z czego 600 w bezpośredniej walce o tytuł Mistrza Europy na tym najbardziej wymagającym - długim.

Świąteczne głosowanie Tribohaterów

Okres świąteczny to pracowity czas dla Tribohaterów - uczestników Prime Food Triathlon Przechlewo 2017.

Tribohaterowa poMOC na start w Przechlewie

Ruszyły zapisy na piątą (jubileuszową) edycję Prime Food Triathlon Przechlewo.

Mudness Run dołączył do Road to Challenge!

Już w grudniu odbędzie się wyjątkowe wydarzenie w skali całego biegowego świata. Pasjonaci aktywnego stylu życia będą mogli wziąć udział w biegu po dnie jeziora!

Tri Tour na miarę, czyli nowe udogodnienia dla zawodników

Cykl Tri Tour nawiązuje współprace z najlepszymi polskimi klubami triathlonowymi, dzięki czemu w jeszcze większym stopniu stanie się otwarty na sugestie i oczekiwania zawodników.