Tribohaterzy przygotowani do startu

Około 30 uczestników z Koszalina i Trójmiasta, Przechlewa (i okolic) wzięło udział w sobotnim Koleżeńskim Treningu Triathlonowym przed Prime Food Triathlon Przechlewo 2016.

Pomimo deszczowej aury, uczestnikom towarzyszyła pozytywna sportowa atmosfera. Zajęcia poprowadzili Radosław Gudaniec, zawodnik i trener klubu Triathlon Koszalin oraz triathlonistka Dorota Gudaniec.

Trasa składała się z 1,5 km pływania, 40 km jazdy na rowerze oraz 10 km biegu. Wszyscy uczestnicy, którzy pokonali jeden lub kilka etapów zmagań, mogli czuć się #Tribohaterami.

Zabawa i integracja

- Koleżeński Trening Triathlonowy był dla zawodników okazją do integracji z delikatną nutą rywalizacji. Wszyscy uczestnicy, jak na #Tribohaterów przystało, wykazali się dużą determinacją, prawdziwym charakterem i dobrymi czasami - mówił trener Radosław Gudaniec. - Po takich Treningach, jak sobotni, zawodnicy z pewnością będą dobrze przygotowani do wrześniowego startu. Życzę im, by ich forma rosła i mieli oni udany sezon - dodał Radosław Gudaniec, który prowadząc Trening, przygotowywał się również do startu w zawodach w USA.

Wydarzenie zakończyło się wspólnym grillowaniem, podczas którego zawodnicy mogli odpocząć po wysiłku, podzielić się swoimi doświadczeniami i wrażeniami z Treningu. Na uczestników czekały niespodzianki, w tym pakiet startowy na Prime Food Triathlon Przechlewo 2016.  

Prosto do celu

- Koleżeńskim Treningom zawsze towarzyszy wspaniała sportowa atmosfera i nie inaczej było w sobotę. Bardzo nas to cieszy, ponieważ chcemy motywować jak największą liczbę osób do rozwijania swojej sportowej pasji. Taki trening to doskonała okazja do podjęcia ostatecznej decyzji i dołączenia do grona ok. 650 #Tribohaterów zarejestrowanych na wrześniowe zawody - mówił Paweł Nowak, prezes zarządu Prime Food, współorganizator wydarzenia. 

Prime Food Triathlon Przechlewo odbędzie się w dniach 3-4 września 2016. Zawodnicy będą rywalizować na dystansach indywidualnych: 112,99 km, 56,5 km i 28,25 km oraz w sztafecie na dystansie 56,5 km. Podczas wydarzenia rozegrane zostaną także Mistrzostwa Enea Tri Tour na dystansie 56,5 km oraz 112,99 km. Nowością będzie możliwość startu osób w wieku 16-17 lat na dystansie 28,25 km. Organizatorzy zapewnią mnóstwo atrakcji dla wszystkich zawodników i kibiców (w ubiegłym roku były to: konkurs kibicowania, koncerty, zawody sportowe i animacje dla dzieci, pokazy, akcje charytatywne i wiele innych atrakcji). W ramach projektu #Tripaka #Przechlewo zawodnicy mogą liczyć też na atrakcyjne oferty i rabaty od partnerów imprezy. Wszystkie informacje na temat wydarzenia można znaleźć na stronie http://www.triathlonprzechlewo.pl oraz na profilu „Triathlon Przechlewo” na Facebooku.


fot. Marek Łotysz
fot. Marek Łotysz

fot. Marek Łotysz
fot. Marek Łotysz

fot. Marek Łotysz
fot. Marek Łotysz

fot. Marek Łotysz
fot. Marek ŁotyszZobacz także:
Prime Food Triathlon Przechlewo 2016 w liczbach Zakończyło się święto triathlonu w Przechlewie Tribohaterzy na start już w ten weekend Niezapomniane emocje w Przechlewie tuż, tuż Trening z Tribohaterami w Przechlewie

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |