Trzy dni zmagań w Judo Grand Prix w Zagrzebiu na żywo tylko w Fightklubie

Trzy dni zmagań w Judo...
265 zawodników i zawodniczek z czterech kontynentów i trzydziestu jeden krajów, w tym trzynaścioro reprezentantów Polski. Wszystko to od piątku do niedzieli w Fightklubie.

Przez trzy dni zmagań stacja pokaże wszystkie finałowe pojedynki z turnieju Judo Grand Prix w Zagrzebiu. Transmisje ze stolicy Chorwacji codziennie od godz. 17.00.

Po średnio udanym występie na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro Biało-Czerwoni jadą do Zagrzebia, aby udowodnić, że przynależy im się miejsce w światowej czołówce i stać ich na nawiązanie wyrównanej walki z najlepszymi judokami na naszej planecie. W Chorwacji Polskę reprezentować będzie trzynaścioro kadrowiczów. W gronie tym znaleźli się m.in. Karolina Pieńkowska, Katarzyna Kłys i Agata Ozdoba.

Pierwszy dzień zmagań w Grand Prix w Zagrzebiu to rywalizacja w finałach zawodniczek w wagach do 48, 52 i 57 kilogramów oraz zawodników w kategoriach do 60 i 66 kilogramów. W sobotę na tatami zaprezentują się z kolei panie w wagach do 63 i 70 oraz panowie - do 73 i 81 kilogramów. Z kolei w niedzielę w szranki staną judocy w najcięższych kategoriach wagowych. Wśród kobiet będą to zawodniczki w wagach do 78 i powyżej 78 kilogramów, a w rywalizacji mężczyzn zawodnicy w kategoriach do 90 i 100 oraz powyżej 100 kilogramów.

W ubiegłym sezonie w Chorwacji Biało-Czerwoni zaprezentowali się znakomicie, Agata Perenc i Daria Pogorzelec zdobyły brązowe medale, Agata Ozdoba oraz Katarzyna Kłys uplasowały się na piątej, a Jakub Wójcik na siódmej pozycji. Czy w tym roku spiszą się równie dobrze? Transmisje z wszystkich trzech dni Judo Grand Prix w Zagrzebiu od piątku do niedzieli wyłącznie w Fightklubie.

Kadra Polski na turniej Gran Prix w Zagrzebiu: Ewa Konieczny (-48 kg), Karolina Pieńkowska (-52 kg), Anna Borowska (-57 kg), Agata Ozdoba (-63 kg), Karolina Talach (-63 kg), Katarzyna Kłys (Bartłomiej Garbacik (-60 kg), Michał Bartusik (-66 kg), Patryk Wawrzyczek (-66 kg), Jakub Kubieniec (-81 kg), Patryk Ciechomski (-90 kg), Piotr Kuczera (-90 kg) i Kamil Grabowski (+100 kg).

Wszystkie trzy dni zmagań w Judo Grand Prix w Zagrzebiu na żywo w Fightklubie. Transmisje od piątku do niedzieli codziennie o godz. 17.00.
Zobacz także:
Premierowe odcinki magazynów i druga część „Outback Fight Club” w weekend w Fightklubie Znakomity film „Outback Fight Club” w Fightklubie Joshua Franco vs Victor Pasillas na żywo wyłącznie w Fightklubie Hard Knocks Fighting 53 w sobotni wieczór w Fightklubie Nordic Fight Night w sobotę na żywo w Fightklubie Trzy walki o mistrzostwo świata w najbliższy weekend na żywo wyłącznie w Fightklubie

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |