WTA Bogota: turniejowa...

WTA Bogota: turniejowa "jedynka" poza turniejem!

Rozstawiona z nr 1 Niemka Tatjana Maria senscyjnie przegrała z chilijską kwalifikantką Danielą Seguel w drugiej rundzie turnieju WTA w Bogocie.
WTA Bogota: Linette w...

WTA Bogota: Linette w drugiej rundzie

Rozstawiona z nr 2 Magda Linette pokonała Rosjankę Jewgieniję Rodinę w pierwszej rundzie turnieju WTA w Bogocie.

WTA Bogota: turniejowa "jedynka" za burtą!

Rozstawiona z nr 1 Niemka Tatjana Maria pokonała reprezentantkę Hiszpanii Georginę Garcia Perez w pierwszej rundzie turnieju WTA w Marrakeszu.

WTA Monterrey: Muguruza i Babos w finale

Rozstawiona z nr 1 Hiszpanka Garbine Muguruza i rozstawiona z nr 4 Węgierka Timea Babos zagrają w finale turnieju WTA w Monterrey.

WTA Monterrey: Muguruza w półfinale

Rozstawiona z nr 1 Hiszpanka Garbine Muguruza bez problemów pokonała rozstawioną z nr 8 Australijkę Ajlę Tomljanovic w ćwierćfinale turnieju WTA w Monterrey.

WTA Charleston: Goerges lepsza od Kasatkiny

Rozstawiona z nr 5 Niemka Julia Goerges okazała się lepsza od rozstawionej z nr 3 Rosjanki Darii Kasatkiny w ćwierćfinale turnieju WTA w Charleston.

WTA Monterrey: Muguruza w ćwierćfinale

Rozstawiona z nr 1 Hiszpanka Garbine Muguruza pokonała Amerykankę Alison Riske w drugiej rundzie turnieju WTA w Monterrey.

WTA Charleston: Cornet wyeliminowała turniejową "jedynkę"!

Rozstawiona z nr 1 Francuzka Caroline Garcia po trzysetowym boju uległa swojej rodaczce Alize Cornet w trzeciej rundzie turnieju WTA w Charleston.

WTA Monterrey: Muguruza w drugiej rundzie

Rozstawiona z nr 1 Hiszpanka Garbine Muguruza rozbiła reprezentantkę gospodarzy Renatę Zarazuę w pierwszej rundzie turnieju WTA w Monterrey.

WTA Charleston: Kvitova wyeliminowana!

Rozstawiona z nr 2 Czeszka Petra Kvitova musiała uznać wyższość swojej rodaczki Kristyny Pliskovej w drugiej rundzie turnieju WTA w Charleston.

O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | www.betplatform.com