WTA Acapulco: Tomljanović...

WTA Acapulco: Tomljanović wyeliminowała Bouchard!

Rozstawiona z nr 6 Kanadyjka Eugenie Bouchard nieoczekiwanie przegrała z Chorwatką Ajlą Tomljanović w pierwszej rundzie turnieju WTA w Acapulco.
WTA Kuala Lumpur: Linette w...

WTA Kuala Lumpur: Linette w drugiej rundzie

Magda Linette po trzysetowym boju pokonała Ukrainkę Katarinę Zawacką w pierwszej rundzie turnieju WTA w Kuala Lumpur.

WTA Acapulco: Mladenovic w drugiej rundzie

Rozstawiona z nr 2 Francuzka Kristina Mladenovic pokonała Amerykankę Varvarę Lepchenko w pierwszej rundzie turnieju WTA w Acapulco.

WTA Kuala Lumpur: Mertens wyeliminowana!

Rozstawiona z nr 7 Belgijka Elise Mertens niespodziewanie przegrała z holenderską kwalifikantką Lesley Kerkhove w pierwszej rundzie turnieju WTA w Kuala Lumpur.

WTA Budapeszt: Babos najlepsza

Rozstawiona z nr 1 reprezentantka gospodarzy Timea Babos po trzysetowym boju pokonała rozstawioną z nr 2 Czeszkę Lucie Safarovą w finale turnieju WTA w Budapeszcie.

WTA Budapeszt: Babos i Safarova powalczą o tytuł

Rozstawiona z nr 1 reprezentantka gospodarzy Timea Babos i rozstawiona z nr 2 Czeszka Lucie Safarova awansowały do finału turnieju WTA w Budapeszcie.

WTA Dubaj: triumf Switoliny

Rozstawiona z nr 7 Ukrainka Elina Switolina pokonała rozstawioną z nr 10 Dunkę Caroline Wozniacki w finale turnieju WTA w Dubaju.

WTA Budapeszt: Babos w półfinale

Rozstawiona z nr 1 reprezentantka gospodarzy Timea Babos po trzysetowym boju wygrała z rozstawioną z nr 7 Francuzką Oceane Dodin w ćwierćfinale turnieju WTA w Budapeszcie.

WTA Dubaj: Switolina lepsza od Kerber!

Rozstawiona z nr 1 Niemka Angelique Kerber musiała uznać wyższość rozstawionej z nr 7 Ukrainki Eliny Switoliny w półfinale turnieju WTA w Dubaju.

WTA Budapeszt: awans Babos do ćwierćfinału

Rozstawiona z nr 1 reprezentantka gospodarzy Timea Babos wygrała z rosyjską kwalifikantką Anną Blinkową w drugiej rundzie turnieju WTA w Budapeszcie.

O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | www.betplatform.com