WTA Budapeszt: Babos najlepsza

WTA Budapeszt: Babos najlepsza

Rozstawiona z nr 1 reprezentantka gospodarzy Timea Babos po trzysetowym boju pokonała rozstawioną z nr 2 Czeszkę Lucie Safarovą w finale turnieju WTA w Budapeszcie.
WTA Budapeszt: Babos i...

WTA Budapeszt: Babos i Safarova powalczą o tytuł

Rozstawiona z nr 1 reprezentantka gospodarzy Timea Babos i rozstawiona z nr 2 Czeszka Lucie Safarova awansowały do finału turnieju WTA w Budapeszcie.

WTA Dubaj: triumf Switoliny

Rozstawiona z nr 7 Ukrainka Elina Switolina pokonała rozstawioną z nr 10 Dunkę Caroline Wozniacki w finale turnieju WTA w Dubaju.

WTA Budapeszt: Babos w półfinale

Rozstawiona z nr 1 reprezentantka gospodarzy Timea Babos po trzysetowym boju wygrała z rozstawioną z nr 7 Francuzką Oceane Dodin w ćwierćfinale turnieju WTA w Budapeszcie.

WTA Dubaj: Switolina lepsza od Kerber!

Rozstawiona z nr 1 Niemka Angelique Kerber musiała uznać wyższość rozstawionej z nr 7 Ukrainki Eliny Switoliny w półfinale turnieju WTA w Dubaju.

WTA Budapeszt: awans Babos do ćwierćfinału

Rozstawiona z nr 1 reprezentantka gospodarzy Timea Babos wygrała z rosyjską kwalifikantką Anną Blinkową w drugiej rundzie turnieju WTA w Budapeszcie.

WTA Dubaj: Kerber w półfinale

Rozstawiona z nr 1 Niemka Angelique Kerber pokonała Chorwatkę Anę Konjuh w ćwierćfinale turnieju WTA w Dubaju.

WTA Budapeszt: Babos w drugiej rundzie

Rozstawiona z nr 1 reprezentantka gospodarzy Timea Babos pokonała Turczynkę Ipek Soylu w pierwszej rundzie turnieju WTA w Budapeszcie.

WTA Dubaj: sensacyjna porażka Radwańskiej!

Rozstawiona z nr 4 Agnieszka Radwańska sensacyjnie przegrała z Amerykanką Catherine Bellis w trzeciej rundzie turnieju WTA w Dubaju.

WTA Budapeszt: Goerges w drugiej rundzie

Rozstawiona z nr 3 Niemka Julia Goerges po trzysetowym pojedynku pokonała estońską kwalifikantkę Anett Kontaveit w pierwszej rundzie turnieju WTA w Budapeszcie.

O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | www.betplatform.com