Umowa STS ze Śląskiem Wrocław przedłużona i rozszerzona

Umowa STS ze Śląskiem...
STS - największy legalny bukmacher w Polsce - kolejny sezon będzie wspierał Śląsk Wrocław. Materiały promujące firmę pojawią się podczas meczów na stadionie, na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych klubu.

Bukmacher będzie prowadzić także akcje skierowane do kibiców Śląska Wrocław. Porozumienie będzie obowiązywać przez cały sezon 2016 / 2017. To trzecia podpisana umowa z klubem Ekstraklasy w ciągu tygodnia.

STS wspiera cały polski sport. Sponsorujemy m.in. kluby sportowe, związki, a także reprezentację Polski w piłce nożnej. Przedłużenie umowy ze Śląskiem Wrocław było naturalną konsekwencją udanej współpracy w dwóch ostatnich latach. Śląsk jest trzecim klubem Ekstraklasy, z którym przedłużyliśmy umowę od początku lipca. Świadczy to o naszym silnym zaangażowaniu w sponsoring wybranych zespołów i długofalowym podejściu do współpracy - powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS 

Cieszę się, że największy polski bukmacher zostaje ze Śląskiem na kolejny sezon. Nowa umowa gwarantuje obu stronom znacznie lepsze niż do tej pory warunki. Przedłużenie naszej współpracy świadczy o tym, że Śląsk Wrocław dokłada wszelkich starań, aby współpraca z naszymi partnerami i sponsorami przynosiła jak najlepsze rezultaty dla obu stron. Umowa z STS jest kolejną umową sponsorską, którą Śląsk Wrocław finalizuje w ciągu ostatnich dni. Jestem przekonany, że rodzina Śląska Wrocław będzie stale się powiększać, a za przykładem największego polskiego bukmachera pójdą kolejne firmy. Do czego serdecznie zapraszam! - podkreśla Paweł Żelem, prezes Śląska Wrocław.

Umowa będzie szersza niż w poprzednim sezonie, na czym skorzysta zarówno bukmacher, jak i klub. Zgodnie z jej warunkami materiały promujące STS pojawią się w czasie spotkań Wojskowych na bandach reklamowych, ściankach sponsorskich, a także na stronie internetowej i w mediach społecznościowych klubu. Bukmacher przed każdym meczem dostanie także pulę biletów, które kibice będą mogli wygrać w licznych konkursach organizowanych w lokalach STS w województwie dolnośląskim, a także na profilach firmy oraz klubu w mediach społecznościowych. STS przy okazji wybranych meczów we Wrocławiu zorganizuje również specjalną strefę kibica wyposażoną w urządzenia zręcznościowe, w tym m.in. bramkę celnościową, piłkarzyki czy konsole do gier. Fani Wojskowych będą mogli wziąć udział w konkursach i zabawach, które przeprowadzi tam bukmacher.

Prowadząc aktywacje sponsorskie, zawsze pamiętamy o kibicach, którzy są w sporcie najważniejsi. Nasza współpraca z klubami nie ogranicza się do ekspozycji logotypu na materiałach reklamowych. STS jest zaangażowanym sponsorem - rozdajemy bilety na mecze, organizujemy strefę kibica, prowadzimy konkursy dla fanów - dodaje Juroszek.


Zobacz także:
Mateusz Lewandowski wypożyczony do Śląska LOTTO Ekstraklasa: Wisła ratuje remis ze Śląskiem, debiut Urbana! STS podpisał umowę sponsorską z Vive Kielce STS oficjalnym bukmacherem Asseco Resovii Rzeszów Jan Urban nowym trenerem Śląska Wrocław Oficjalnie: Mariusz Rumak zwolniony w Śląsku!

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |