Vadis Odjidja-Ofoe: Chcę zostać w Legii

Vadis Odjidja-Ofoe: Chcę...
Robert Błoński i Maciej Kaliszuk przeprowadzili wywiad z 27-letnim pomocnikiem Legii Warszawa - Vadisem Odjidja-Ofoe.

Kluczowe pytanie brzmi tak: "Quo vadis, panie Vadis"?

- Hahaha, nigdzie się nie wybieram. Jest mi dobrze w Legii, tu odbudowałem formę i plan jest taki, że po meczu z Górnikiem Łęczna jadę do Belgii, gdzie spędzę kilka dni z rodziną. A później polecimy tam, gdzie jest dużo słońca. 9 stycznia zaczynamy przygotowania do nowej rundy. Przed nami mecze w Lidze Europy oraz walka o mistrzostwo. Jest wiele do zrobienia i na tym się koncentruję.

Który moment był przełomowy? Ten w Lizbonie, kiedy w roli trenera debiutował Jacek Magiera?

- Posadził mnie na ławce rezerwowych. Kiedy wszedłem na boisko na ostatnie pół godziny, chciałem pokazać, że potrafię grać w piłkę i przydam się drużynie. Ważniejsze było kolejne spotkanie - z Lechią. Grałem od początku, zespół i ja spisaliśmy się dobrze. Od tamtej pory nie opuściłem ani jednego meczu.

Co pana cieszy bardziej gole czy asysty?

- Gdybym powiedział, że podania, rodzina i przyjaciele by mi nie darowali. Dla nich liczą się bramki, ale lubię kiedy napastnik wykorzystuje moje podanie. Najważniejsze, żeby drużyna wygrywała.

Cały wywiad w dzisiejszym Przeglądzie Sportowym.
Zobacz także:
OSHEE nowym sponsorem Legii Warszawa Legia Warszawa - SKK Siedlce 92:82 (relacja) Tomas Necid wypożyczony do Legii Warszawa! Legioniści rozpoczęli drugie zimowe zgrupowanie I liga: zdecydowana wygrana Legii w Lesznie Legia Warszawa - Astoria Bydgoszcz 83:61 (relacja)

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |