Velux EHF Liga Mistrzów: Orlen Wisła Płock - THW Kiel (wypowiedzi pomeczowe)

Velux EHF Liga Mistrzów:...
- Wiedzieliśmy, że będzie ciężko wygrać, gdyż THW Kiel ma w swoich szeregach wielu graczy światowego formatu. Ale widziałem w szatni w oczach chłopaków, że wszyscy wierzą w końcowy sukces - mówił rozgrywający ORLEN Wisły Miljan Pušica.

Alfred Gislason: Gratulacje dla ORLEN Wisły i trenera Przybeckiego. Gospodarze zasłużyli na to zwycięstwo. My dzisiaj popełniliśmy niesamowicie dużo błędów. Przegraliśmy całą serię pojedynków z Rodrigo Corralesem, który miał dzisiaj bardzo dobry dzień. Mógłbym być zadowolony z naszej postawy w obronie, ale przy takiej ilości prostych błędów bardzo trudno o zwycięstwo. Wisła dzisiaj zasłużyła na ten triumf.

Niclas Ekberg: Jak trener powiedział, popełniliśmy dzisiaj bardzo dużo błędów. Do tego bardzo źle rzucaliśmy. W Lidze Mistrzów bardzo trudno o jakiekolwiek zwycięstwo, jeśli grasz w ten sposób.

Piotr Przybecki: Dziękuję za gratulacje i za ten bardzo intensywny mecz. Wiedzieliśmy, że przeciwko THW Kiel gra się bardzo ciężko. My również popełniliśmy bardzo dużo błędów, szczególnie przy wysuniętej obronie 3-2-1. Trzeba przyznać, że nie mieliśmy zbyt wielu rozwiązań na tę obronę. Zagraliśmy jednak z wielkim sercem, co było widać szczególnie w obronie. Oczywiście niesamowity w bramce był Corrales. Ale jestem dumny w chłopaków. Widzieliśmy dzisiaj na boisku wielu wojowników i musimy to kontynuować w kolejnych meczach.

Miljan Pusica: Jestem bardzo szczęśliwy z tego zwycięstwa, szczególnie dlatego, że w drugiej połowie nie pękliśmy. Tak bywało w naszych poprzednich meczach, jak chociażby w Paryżu czy Flensburgu. Tym razem walczyliśmy do samego końca. Rodrigo bronił znakomicie, ale najważniejsze, że wierzyliśmy. Byliśmy dobrze przygotowani. Wiedzieliśmy, że będzie ciężko wygrać, gdyż THW Kiel ma w swoich szeregach wielu graczy światowego formatu. Widziałem w szatni w oczach chłopaków, że wszyscy wierzą w końcowy sukces. Zrobiliśmy to i jestem bardzo dumny z tego powodu.
Zobacz także:
Velux EHF Liga Mistrzów: Vive Tauron wygrywa z MOL-Pick Szeged! Velux EHF Liga Mistrzów: Telekom za mocny dla płocczan Velux EHF Liga Mistrzów: minimalna porażka kielczan z Celje Pivovarną Velux EHF Liga Mistrzów: Orlen Wisła wygrywa z Bjerringbro-Silkeborgiem! Velux EHF Liga Mistrzów: porażka Orlen Wisły z Flensburgiem Velux EHF Liga Mistrzów: Vive Tauron przegrywa z "Lwami"

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |