Vive Tauron Kielce wspiera projekt budowy protezy serca dla dzieci!

Vive Tauron Kielce wspiera...
Poznajgwiazde.pl to nowatorska inicjatywa, dzięki której można spełnić marzenia i spotkać się ze znaną osobą ze świata filmu, muzyki, sportu, telewizji czy sztuki.

Poprzez witrynę www.poznajgwiazdę.pl każdy z Państwa ma możliwość udział w licytacji i spotkania się ze swoimi idolami na obiedzie, kolacji czy evencie. Akcja to idealne połącznie przyjemności z pożytecznym. Cały dochód z licytacji przeprowadzonych w ramach akcji jest przekazany na budowę i wdrożenie do użytku protezy sztucznego serca dla dzieci - RELIGA HEART Ped. 

Misją projektu poznajgwiazdę.pl jest umożliwienie osobistego poznania osób popularnych w Polsce przez każdego z nas, dzięki możliwości wspólnego spotkania. W projekcie brało udział już wiele gwiazd ze świata filmu, biznesu, muzyki, sportu i sztuki m.in. aktorka Barbara Kurdej-Szatan, bokser Przemysław Saleta, kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc, aktor Cezary Pazura, aktorka Magadela Różyczka czy skoczek narciarski Maciej Kot. Autorzy projektu wspólnie z partnerami przygotowali także wiele innych ciekawych propozycji m.in. wizyty na planach filmowych seriali oraz programów TV.

Do akcji poznajgwiazde.pl włączył się także Vive Tauron Kielce. Na oficjalnej stronie możecie odnaleźć licytację udziału w treningu z "żółto-biało-niebieskimi" oraz podwójne zaproszenie VIP na mecz w Hali Legionów. Licytacja zajęć z zespołem z Kielc zakończy się 21 lutego.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej o akcji przeczytacie na stronie www.poznajgwiazde.pl

Partnerem projektu jest Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. Zbigniewa Religi.


Zobacz także:
Velux EHF Liga Mistrzów: Vive Tauron wygrywa z MOL-Pick Szeged! PGNiG Superliga: dzielna postawa Stali, Vive odjechało w drugiej połowie! Velux EHF Liga Mistrzów: Vive Tauron przegrywa z "Lwami" STS podpisał umowę sponsorską z Vive Kielce Blaz Janc będzie zawodnikiem Vive Tauronu Kielce!

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |