Widowiskowa rywalizacja najlepszych z najlepszych - wyniki pierwszego dnia Super League Triathlon Poznań

Za nami pierwszy dzień Festiwalu Triathlonu w Poznaniu. Nowatorskie formuły Super League Triathlon zapewniły wspaniałe widowisko wszystkim kibicom.

W emocjonującym wyścigu Triple Mix wśród mężczyzn walka trwała do samego końca, a ostatecznie Andreas Schilling, reprezentant Danii, o jedną sekundę wyprzedził Kanadyjczyka Tylera Mislavchuka. Wśród Pań zwyciężyła faworytka, Emma Jeffcoat z Australii, natomiast reprezentantka Polski, Maria Cześnik, zajęła trzecią lokatę. Jednak to dopiero początek święta triathlonu na Malcie. Jutro czeka nas druga runda zmagań jednych z najlepszych triathlonistów świata, a także rywalizacja amatorów na dystansie 112,99 km. 

W ramach SLT Poznań odbył się również Semilac Women Run, bieg kobiet dla kobiet, w którym zwyciężyła Hanna Kotwica z czasem 22:49. Drugie miejsce zajęła Dorota Kuźma, a trzecia była Joanna Bejerlein.

Jutrzejszy dzień zapowiada się jeszcze bardziej emocjonująco. Oprócz drugiej rundy zmagań najlepszych z najlepszych w ramach wyścigów w formule Eliminator (kobiety startują o 16:00, natomiast mężczyźni o 18:00), rozegrane zostaną Mistrzostwa Policji w Triathlonie na dystansie 112,99 km, a także rywalizacja amatorów na tym samym dystansie. W niedziele amatorzy rywalizować będą na dystansie 28,25 km oraz 56,5 km. Na wszystkich, którzy w ten weekend odwiedzą poznańską Maltę czeka również moc atrakcji przygotowanych przez partnerów imprezy (m.in. strefa gier Microsoft i park trampolin Energi Super Park). 

Pełne wyniki dostępne na stronie:  http://sts-timing.pl/event/super-league-triathlon
Zobacz także:
Moc atrakcji dla kibiców nad Maltą - weekend z Super League Triathlon Poznań

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |