Większa szansa na udział w Mistrzostwach Świata! Rejestracja od 1 grudnia

Znakomita wiadomość dla wszystkich zawodników, którzy wezmą udział w przyszłorocznych zawodach Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia.

World Triathlon Corporation zwiększyło ilość slotów na Mistrzostwa Świata IRONMAN 70.3 w 2018 roku, na które będzie można zakwalifikować się w Gdyni. Zapisy na zawody ruszają 1 grudnia br.

To świetna informacja dla triathlonistów, którzy marzą o udziale w Mistrzostwa Świata IRONMAN 70.3. w 2018 roku. W ubiegłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że zawody te zostaną zorganizowane w RPA - mówi Michał Drelich, dyrektor zarządzający Sport Evolution. - Cieszymy się, że możemy już teraz poinformować, iż uczestnikom Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia będzie łatwiej zakwalifikować się na te fantastycznie zapowiadające się mistrzostwa. Do tej pory walczyli oni o 35 przepustek na światowy czempionat. W 2017 roku ich liczba wzrośnie do 50 - dodaje Drelich.

Rejestracja na kolejną edycję zostanie uruchomiona 1 grudnia 2016 roku. W Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia 2016 wzięło udział ponad 2000 zawodników z około 30 państw. 

Więcej informacji o imprezie na www.ironmangdynia.pl oraz www.facebook.com/polandtriathlon

Partnerem strategicznym imprezy jest Miasto Gdynia.


Zobacz także:
Tutukin i Riesler zwycięzcami Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia 2016 Diana Riesler: Medal z Gdyni ma swoje specjalne miejsce w moim domu Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia - Kandydaci do zwycięstwa! Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia i Vectra zapraszają do kina! Wielkie odliczanie do Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |