Wielki Festyn przy Bukowej

Wielki Festyn przy Bukowej
W niedzielę 5 czerwca o godz. 15.00 w meczu ostatniej kolejki tego sezonu 1 ligi GKS Katowice podejmie Wisłę Płock. Tego dnia na Bukowej na kibiców czeka mnóstwo atrakcji.

Wszystko z okazji finałów akcji „Zagraj na Bukowej” w ramach której dzieci mogły trenować pod okiem piłkarzy i trenerów GKS-u. Już od godz. 10.30 na bocznych boiskach stadionu GieKSy będą trwały mecze eliminacyjne reprezentacji dzielnic Katowic, Mysłowic i Jaworzna. W przerwie meczu GKS - Wisła dwie najlepsze ekipy zagrają w Wielkim Finale.

Zmaganiom młodych piłkarzy towarzyszyć będzie wielki festyn rodzinny. Jak zwykle podczas tego typu imprezy, nie zabraknie wyjątkowych gier i zabaw, które przyciągną dzieciaki. Będzie także trójkolorowa góra klubowych gadżetów i smakołyki, a także liczne dmuchańce, bramki celnościowe i animatorzy. 

Liczymy na jak najlepszą frekwencję dzieci także podczas meczu GKS-u z Wisłą. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla nich specjalną promocję. Na sektory 1 i 2 Trybuny Głównej dzieci mogą wejść za darmo. Darmowe wejściówki można wyrobić na bilety.gkskatowice.eu, w sklepie „Strefa GieKSy” oraz - w dniu meczu - w stadionowych kasach.


Zobacz także:
„Gentlemani bliżej ludzi” - kalendarz GKS-u Katowice na 2017 r. PlusLiga: drugie zwycięstwo beniaminka z Katowic PlusLiga: zwycięski debiut katowiczan! Mateusz Abramowicz piłkarzem GKS-u Katowice Nowi piłkarze w kadrze GKS-u Katowice Bartłomiej Kalinkowski piłkarzem GKS-u Katowice

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |