Wiktor Josifow: Jesteśmy usatysfakcjonowani

Wiktor Josifow: Jesteśmy...
Wypowiedzi zawodników i trenerów po spotkaniu Bułgaria - Serbia 3:2.

Wiktor Josifow (kapitan reprezentacji Bułgarii): Kolejne nasze zwycięstwo w turnieju. Możemy być usatysfakcjonowani tym wynikiem oraz naszą grą. Ten mecz pokazał, że potrafimy utrzymać koncentrację i dobrą dyspozycję. To nas bardzo cieszy.

Dragan Stankowić (kapitan reprezentacji Serbii): Zagraliśmy kolejny dobry mecz, chociaż przegraliśmy. Na pewno było lepiej, niż wczoraj. Gramy ze sobą bardzo krótko, ale ze spotkania na spotkanie zyskujemy pewność siebie i wiemy, że jesteśmy na właściwej drodze do osiągnięcia optymalnej formy. Dziś wygrał lepszy – gratuluję Bułgarom.

Plamen Konstantinow (trener reprezentacji Bułgarii): Cieszy mnie drugie zwycięstwo. Dałem pograć młodszym zawodnikom. Uczą się gry na międzynarodowym poziomie, co daje optymizm na przyszłość. Co ważne – uczą się grania i wygrywania. Graliśmy dobrze blokiem, ale nie możemy zapominać o tym, że popełniamy błędy, nad którymi musimy pracować – zwłaszcza przy niewymuszonych błędach, albo odbiciu drugiej piłki w kontratakach. Udało się wygrać dwa trudne pojedynki, co dla naszego morale jest ważne. Gratuluję Serbom, bo zagrali bardzo dobre spotkanie.

Nikola Grbić (trener reprezentacji Serbii): To był typowy mecz „na styku”, może z wyjątkiem drugiego i trzeciego seta. Tie-break pokazał, że to było spotkanie walki. Przegraliśmy dosłownie 2 punktami, a wygrywaliśmy 8:5. Zgadzam się z Draganem, że zagraliśmy lepiej, niż wczoraj. Moją ocenę obniża jednak to, że przegraliśmy.
Zobacz także:
LeaseTake Partnerem Motoryzacyjnym Polskiej Siatkówki, De Giorgi z nowym samochodem! Liga Mistrzów: ciężka przeprawa Asseco Resovii w Libercu Liga Mistrzów: ZAKSA z pierwszym zwycięstwem Liga Mistrzów: porażka PGE Skry na inaugurację PlusLiga: drugie zwycięstwo beniaminka z Katowic Serie A kobiet: ciężka przeprawa Casalmaggiore na otwarcie sezonu

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |