Wisła Płock w grupie mistrzowskiej!

Wisła Płock w grupie...
Punktem wywalczonym za remis 1:1 w meczu 28. kolejki LOTTO Ekstraklasy ze Śląskiem Wrocław drużyna Wisły Płock zapewniła sobie miejsce w grupie mistrzowskiej sezonu 2017/2018!

Tym samym Nafciarze już 18 marca 2018 roku - w dniu 47. urodzin trenera Jerzego Brzęczka - zapewnili sobie utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej na przyszłe rozgrywki! Związane jest to z tym, że nawet w przypadku dwóch porażek w kolejkach 29-30 grupa pościgowa nie będzie w stanie sprawić, że Wisła "wypadnie" z górnej połowy tabeli.

- To ogromny sukces naszego klubu biorąc pod uwagę w jakich okolicznościach rozpoczynaliśmy sezon. Byliśmy przecież skazywani na pożarcie, a tymczasem na dwa miesiące przed końcem sezonu zapewniliśmy sobie utrzymanie w gronie najlepszych. Jesteśmy bardzo zadowoleni i od razu w imieniu zarządu chciałbym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu, w szczególności zespołowi, trenerowi wraz ze sztabem oraz dyrektorowi sportowemu. Gramy jednak dalej z myślą, że nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa - powiedział na gorąco po spotkaniu we Wrocławiu prezes naszego klubu Jacek Kruszewski.

Już teraz gorąco zapraszamy do udziału w zaplanowanym na Wielki Poniedziałek meczu 29. serii gier LOTTO Ekstraklasy z Piastem Gliwice, który zostanie rozegrany na Stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku 2 kwietnia o godzinie 15:30. Do zobaczenia na trybunach!
Zobacz także:
Romeo Jozak i Krzysztof Mączyński przed meczem Legia - Wisła LOTTO Ekstraklasa: zwycięstwo Ruchu na zakończenie 23. kolejki LOTTO Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica remisuje z Legią! LOTTO Ekstraklasa: Górnik "rzutem na taśmę" pokonuje Piasta LOTTO Ekstraklasa: Wisła pokonuje Jagiellonię!

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |