Wittchen I Otwarte Mistrzostwa Klubu w Sobieniach Królewskich

W tym sezonie golfowym w Sobieniach Królewskich szczególnie podkreślane są wszystkie wydarzenia, które odbywają się po raz pierwszy. Tym samym klub zaprasza na Wittchen I Otwarte Mistrzostwa Klubu!

Już 15-16 października, rok od oficjalnego otwarcia pierwszej dziewiątki w Sobieniach Królewskich po raz pierwszy będzie można rywalizować o tytuł Mistrza Klubu.

Turniej rozgrywany w formacie Strokeplay Brutto i Strokplay Netto przeznaczony jest dla graczy z HCP 36,0 – 0. Uroczysta ceremonia wręczenia nagród planowana jest na niedzielę 16 października na godzinę 17.00. Wtedy właśnie zostaną wręczone puchary i nagrody aż w 7 kategoriach!

Golf zyskuje coraz szersze grono miłośników - w młodym Klubie w Sobieniach na przestrzeni roku przybyło 130 członków. Zaproszenie do startu w Wittchen I Otwartych Mistrzostwach Klubu skierowane jest zarówno do stałych gości jak i do golfowej braci z całej Polski! Wydarzenie to przejdzie do historii Klubu jako ostatnie rozegrane na 9 dołkach. W przyszłym sezonie walczyć będziemy na pełnym 18 dołkowym polu (oczywiście znów po raz pierwszy).

Wszystkich miłośników tej szlachetnej gry zapraszamy do wzięcia udziału w Mistrzostwach - jak zawsze czeka na Was świetnie przygotowane pole, życzliwa i sympatyczna obsługa, niepowtarzalna atmosfera i atrakcyjne nagrody. Najważniejszym wyróżnieniem będzie jednak zaszczytny tytuł Pierwszego Mistrza Sobienie Królewskie G&CC!

Start turnieju: Tee off godz. 10:00!

Partnerem Generalnym turnieju jest firma Wittchen.

Nagrody ufundowali: Wittchen, Titleist, Cobra, FootJoy oraz Taylor Made.


Zobacz także:
18-dołkowe pole golfowe pod Warszawą już gotowe! Turniej Otwarcia sezonu golfowego w Sobieniach Królewskich Wielki finał golfowy w Sobieniach Golfowe Open Hours w Sobieniach Pierwszy turniej na skalibrowanym polu w Sobieniach!

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |