Włoszczowska wygrywa "Prazske Schody"!

Włoszczowska wygrywa...
We wtorkowe popołudnie (07.06.2016) tysiące kibiców odwiedziło Praskie Schody, aby dopingować kolarzy górskich rywalizujących na wytyczonej w mieście widowiskowej trasie, której znaczna część prowadziła po...schodach.

Zawodnicy Kross Racing Team wzięli udział w ten niecodziennej imprezie.

Była to 23. edycja tego wyścigu i jak przystało na wydarzenie z taką historią, wzbudziła olbrzymie zainteresowanie wśród kibiców.

Wyścig kobiet zdecydowanie wygrała zawodniczka Kross Racing Team - Maja Włoszczowska, która po spokojnym starcie, zaatakowała w połowie wyścigu i wygrała z pewną przewagą nad rywalkami z Czech: Karlą Stepanovą i Barborą Prudkovą.  

Wyścig mężczyzn był bardziej nieprzewidywalny. Bartek Wawak od początku jechał z przodu stawki, ale ostatecznie sił starczyło na 15. miejsce. Fabian Giger po dobrej jeździe w środku wyścigu ukończył rywalizację na pozycji 11. Wygrał Szwajcar Florian Vogel przed Kristianem Hynkiem (CZE) i Janem Skarnitzlem (CZE).


fot. Tomasz Świerczyński
fot. Tomasz Świerczyński

fot. Tomasz Świerczyński
fot. Tomasz Świerczyński

fot. Tomasz Świerczyński
fot. Tomasz ŚwierczyńskiZobacz także:
Kampania edukacyjna "150 cm dla rowerzysty" nabiera tempa Wawak tuż za podium na Cyprze KROSS Racing Team trzecim najlepszym zespołem w światowym rankingu Film "Road 2 Rio" dostępny online! „Nie odpoczywamy” - Maja Włoszczowska poza sezonem Maja Włoszczowska na srebrnym ekranie

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |