Wojciech Szulc po GSMP Magura

Wspaniałym wynikiem może pochwalić się Wojciech Szulc po występie w 3 Wyścigu Górskim Magura Małastowska.

W sobotę podczas 5 rundy kierowca Mitsubishi Lancera Evo X gr. N sklasyfikowany został na 3 miejscu, a w niedzielę na 2 pozycji. Wynik z 6 rundy to powtórka najwyższego miejsca jakie do tej pory Szulc zdobył w swojej karierze.

Zawody w okolicach Gorlic rozgrywane były w wysokich temperaturach sięgających 40 stopni. Na 3440 metrowej trasie pojawiło się 45 kierowców, którzy podczas dwudniowych zawodów rywalizowali o punkty do klasyfikacji generalnej GSMP 2016, w której po 6 zawodach Wojciech Szulc zajmuje 4 miejsce w grupie N, tracąc jedynie 16 punktów do 3 miejsca.

Wojciech Szulc:

Cieszę się z wyniku jaki udało mi się osiągnąć na 3 Wyścigu Górskim Magura Małastowska. Nie spodziewałem się takich rezultatów. Nawet miejsca jakie udało się zdobyć nie cieszą tak jak wyniki podczas poszczególnych podjazdów. Udało się przyspieszyć, a wynik przyszedł sam. Sobota to 3 miejsce w klasyfikacji generalnej. W niedzielę po raz drugi w mojej karierze wyścigowej pojawiłem się na 2 stopniu podium. Notowałem też małe straty do mojej konkurencji. Była frajda. Upał i blisko 60 stopni w samochodzie i 39 stopni w cieniu spowodował, że trochę schudłem. W gr N mamy wyrównaną walkę i to cieszy mnie i moich kolegów. Udało się poprawić wynik w generalce gr. N i wskoczyć na 4 miejsce ze stratą kilkunastu punktów do 3 pozycji. Jest ciasno, a to zapowiada ciekawą rywalizację. Samochód przejechał cały wyścig bez zarzutu, to dzięki ekipie 4Motors, która przygotowuje Lancera do startów w GSMP. Teraz czekamy na Limanową w terminie 8-10 lipca. Dziękuję kibicom za doping i do zobaczenia już w przyszłym tygodniu na Mistrzostwach Europy.


Zobacz także:
Wojciech Szulc wygrywa na zakończenie sezonu GSMP Marcin Wrona na podium Magury ProfiAuto Racing Team po GSMP Magura Rafał Serafinowicz wygrywa Magure Szepieniec z dubletem na Magurze

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |