Final Six WGP 2016:...

Final Six WGP 2016: trzysetowe wygrane Amerykanek i Brazylijek

Amerykanki i Brazylijki odniosły trzysetowe zwycięstwa w środowych meczach turnieju Final Six dywizji I World Grand Prix.
World Grand Prix:...

World Grand Prix: Dominikana wygrywa finał po tie-breaku, Polki bez awansu!

Reprezentacja Polski prowadziła już 2:0, ale przegrała po tie-breaku z Dominikaną w finałowym meczu turnieju Final Four II dywizji World Grand Prix.

World Grand Prix: Polki pokonują Bułgarki!

Reprezentacja Polski pokonała Bułgarię 3:1 w turnieju Final Four II dywizji World Grand Prix.

World Grand Prix: Portorykanki za mocne dla Polek

Reprezentacja Polski przegrała w trzech setach z Portoryko w niedzielnym meczu II dywizji World Grand Prix. Polki już wcześniej zapewniły sobie awans do Final Four.

World Grand Prix: Polki rozbiły Kenijki!

Reprezentacja Polski zdecydowanie wygrała w trzech setach z Kenią w sobotnim meczu II dywizji World Grand Prix.

World Grand Prix: Polki wygrywają z Argentynkami po tie-breaku!

Reprezentacja Polski wygrała po tie-breaku z Argentyną w piątkowym meczu II dywizji World Grand Prix.

World Grand Prix: porażka biało-czerwonych z Portoryko!

Reprezentacja Polski przegrała w Zielonej Górze z Portoryko 2:3 w trzecim meczu II dywizji World Grand Prix.

World Grand Prix: Polki lepsze od Czeszek

Reprezentacja Polski pokonała Czeszki 3:1 w drugim dniu turnieju II dywizji World Grand Prix, który rozgrywany jest w Zielonej Górze.

World Grand Prix: Polki rozpoczynają od zwycięstwa!

Reprezentacja Polski pokonała Kanadę 3:1 w inauguracyjnym meczu II dywizji World Grand Prix.

FF II dywizji WGP 2015: Polki bez szans w finale z Holenderkami

Reprezentacja Polski przegrała z Holenderkami 0:3 w meczu finałowym o awans do I dywizji World Grand Prix rozgrywanym w lubelskiej hali Globus.