PlusLiga: hit 21. kolejki...

PlusLiga: hit 21. kolejki dla kędzierzynian!

Lider ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wygrał po tie-breaku z Jastrzębskim Węglem w hicie 21. kolejki PlusLigi.
PlusLiga: ZAKSA wygrywa w...

PlusLiga: ZAKSA wygrywa w Lubinie

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle pokonała Cuprum Lubin 3:1 we wtorkowym meczu 18. kolejki PlusLigi.

PlusLiga: PGE Skra wygrywa po tie-breaku w hicie 17. kolejki!

PGE Skra Bełchatów po tie-breaku wygrała z Zaksą Kędzierzyn-Koźle w hicie 17. kolejki PlusLigi.

Ivo Wagner: To była twarda siatkówka

Wypowiedź Ivo Wagnera po hicie PlusLigi: Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów (2:3).

PlusLiga: hit 15. kolejki dla Asseco Resovii!

Asseco Resovia Rzeszów wygrała po tie-breaku z Zaksą Kędzierzyn-Koźle w hicie 15. kolejki PlusLigi.

Grzegorz Bociek wykluczony z gry, zawodnika czeka operacja kręgosłupa

W związku z pojawiającymi się doniesieniami dotyczącymi stanu zdrowia atakującego ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, Grzegorz Bociek odniósł się do sytuacji. Zawodnik potwierdza, że czeka go nieco dłuższa przerwa w grze.

PlusLiga: ZAKSA wygrywa z Indykpolem

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wygrała w trzech setach z Indykpolem AZS-em Olsztyn w piątkowym meczu 9. kolejki PlusLigi.

PlusLiga: ZAKSA wygrywa z Cuprum

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle pokonała Cuprum Lubin 3:0 w sobotnim meczu 4. kolejki PlusLigi.

PlusLiga: ZAKSA zwycięża w Gdańsku

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle pokonała Lotos Trefl Gdańsk 3:1 w niedzielnym meczu 3. kolejki PlusLigi.

PlusLiga: zwycięstwo PGE Skry w hicie 2. kolejki!

PGE Skra Bełchatów wygrała w Kędzierzynie-Koźlu z Zaksą 3:1 w hicie 2. kolejki PlusLigi.