ZMIO Lillehammer 2016:...

ZMIO Lillehammer 2016: Bosiek dwunasta w łyzwiarskim wyścigu masowym

Karolina Bosiek zajęła dwunaste miejsce w wyścigu masowym w łyżwiarstwie szybkim w Zimowych Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich w norweskim Lillehammer.
ZMIO Lillehammer 2016: dwa...

ZMIO Lillehammer 2016: dwa złote medale w snowboardowym slopestyle dla USA

Amerykanka Chloe Kim i jej rodak Jake Pates zdobyli złote medale w konkurencji slopestyle w Zimowych Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich w norweskim Lillehammer.

ZMIO Lillehammer 2016: Pittaway i Rukosujew triumfują w skeletonie

Brytyjka Ashleigh Pittaway i zdobyli złote medale w skeletonie w Zimowych Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich w norweskim Lillehammer.

ZMIO Lillehammer 2016: Prusakowa i Ruud najlepsi w slopestyle

Rosjanka Lana Prusakowa i Norweg Birk Ruud zdobyli złote medale w konkurencji slopestyle w narciarstwie dowolnym w Zimowych Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich w norweskim Lillehammer.

ZMIO Lillehammer 2016: Bębenek trzynasty w slalomie

Szymon Bębenek zajął trzynaste miejsce w slalomie w narciarstwie alpejskim w Zimowych Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich w norweskim Lillehammer.

ZMIO Lillehammer 2016: dziewiąte miejsce biało-czerwonych w skokach narciarskich

Reprezentacja Polski w składzie zajęła dziewiąte miejsce w drużynowym konkursie mieszanym w skokach narciarskich w Zimowych Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich w norweskim Lillehammer.

ZMIO Lillehammer 2016: triumf Danioth w slalomie

Szwajcarka Aline Danioth zdobyła złoty medal w slalomie w narciarstwie alpejskim w Zimowych Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich w norweskim Lillehammer.

ZMIO Lillehammer 2016: Jakunina i Kim ze złotymi medalami w biegach narciarskich

Rosjanka Maja Jakunina i Koreańczyk Magnus Kim triumfowali w biegach techniką dowolną w Zimowych Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich w norweskim Lillehammer.

ZMIO Lillehammer 2016: srebro Gąseckiej w sztafecie mieszanej!

Karolina Gąsecka razem z Holenderką Elisą Dul, Amerykaninem Austinem Klebą i Kazachem Anwarem Muchamadejewem zdobyli srebro w sztafecie mieszanej w łyżwiarstwie szybkim w Zimowych Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich w norweskim Lillehammer.

ZMIO Lillehammer 2016: Jakieła i Pancerz na 21. miejscu w sztafecie mieszanej

Joanna Jakieła i Przemysław Pancerz zajęli 21. miejsce w biathlonowej sztafecie mieszanej w Zimowych Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich w norweskim Lillehammer.

O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | www.betplatform.com