Zagrajmy jak w latach 90-tych! - Atomówki będą rozdawać... kasety magnetofonowe!

Zagrajmy jak w latach...
W niedzielę o godz. 17 Atom Trefl Sopot podejmie zespół Legionovii Legionowo. Spotkanie w sopockiej Hali 100-lecia będzie istnym powrotem do lat 90-tych.

Z łącznie 30 siatkarek występujących w obydwóch zespołach aż 27 urodziło się w tym właśnie okresie! Atomówki do klimatu ostatniej dekady XX wieku przeniosą się już jutro, a także będą nim zarażać kibiców-kierowców. Na skrzyżowaniu Alei Grunwaldzkiej z ul. Słowackiego rozdawać będą… kasety magnetofonowe, stanowiące zaproszenia na mecz! 

W Atomie Treflu Sopot przed rokiem 90-tym urodziły się tylko dwie siatkarki - Małgorzata Skorupa i Karolina Bednarek. Z kolei w ekipie najbliższego przeciwnika sopocianek była to tylko środkowa Katarzyna Połeć. W niedzielę o godz. 17 te dwa młode zespoły staną naprzeciwko siebie, a kibice zostaną przeniesieni w klimat lat 90-tych, gdy na świecie pojawiło się 90% składu sopocianek!  

Atomówki o specjalną oprawę zadbają już w środowy poranek. Ania Bodasińska, Daria Szczyrba oraz Asia Grzmocińska, a także maskotka zespołu - Treflinka - na skrzyżowaniu Alei Grunwaldzkiej z ul. Słowackiego o godz. 8 rano, kiedy większość osób zmierza do pracy i szkoły, rozdawać będą prawdziwe relikty lat 90-tych, czyli kasety magnetofonowe! Tym razem nie znajdą się na nich jednak największe hity dyskotek, a stanowić one będą zaproszenia na niedzielny mecz. 

Podczas samego spotkania Hala 100-lecia wypełni się największymi przebojami sprzed 20 lat, Treflinka będzie gwiazdą Mini Playback Show, wcielając się w różnych artystów końca minionego wieku, a każdy kibic będzie mógł sprawdzić swoją pamięć muzyczną - w przerwie meczu zorganizowany zostanie konkurs „Jaka to melodia” z hitami lat 90-tych! Z kolei informatory meczowe, które kibice znajdą na swoich krzesełkach w hali, stylizowane będą na popularny magazyn dla młodzieży - „Bravo”.

By poczuć tą niepowtarzalną atmosferę starcia w stylu lat 90-tych, swoje miejsca na trybunach zarezerwujecie za 10 i 15 zł w przypadku odpowiednio biletów ulgowych i normalnych. Wejściówki można kupować za pośrednictwem strony trefl.ticketsoft.pl, a także w kasach klubowych oraz punktach partnerskich - Sklepie Koszykarza w GCH Manhattan, Hotelu Haffner, siedzibie Stowarzyszenia Turystycznego Sopot oraz Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART.


Zobacz także:
Atomówki będą promować transplantologię Matela: Nie patrzymy na mecz przez pryzmat miejsc w tabeli Przedświąteczny pojedynek w Hali 100-lecia Sportowcy Trefla dla bezdomnych kotów ORLEN Liga: zwycięstwa bielszczanek i sopocianek

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |