Emocjonujący koniec sezonu...

Emocjonujący koniec sezonu Krajowej Ligi Zapaśniczej

W ostatnich spotkaniach sezonu 2016/17 Krajowej Ligi Zapaśniczej, AZ Supra Brokers Wrocław pokonała na wyjeździe AZS AWF Warszawa, natomiast AKS Białogard zremisował we własnej hali z WZS WKS Grunwald Poznań.
Zapasy w Koloseum -...

Zapasy w Koloseum - zapowiedź 9. kolejki Krajowej Ligi Zapaśniczej

W hicie 9.kolejki Krajowej Ligi Zapaśniczej lider rozgrywek AKS Wrestling Team Piotrków, zmierzy się AZS AWF Warszawa. Mecz, który będzie pokazywany na żywo w TVP Sport, tym razem zostanie rozegrany w Zgierzu.

Spektakularne zwycięstwo Piotrkowa w hicie Krajowej Ligi Zapaśniczej!

Komplet publiczności oglądał pojedynek AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski z Grunwaldem Poznań, na inaugurację rundy rewanżowej Krajowej Ligi Zapaśniczej. Na macie zaprezentowało się pół polskiej kadry narodowej.

Starcie Gigantów w Krajowej Lidze Zapaśniczej

W hitowym pojedynku pierwszej kolejki lider, AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski, zmierzy się z naszpikowanym olimpijczykami Grunwaldem Poznań. Początek meczu o godz. 20.00. Transmisja na żywo w TVP Sport.

Liga wraca jeszcze mocniejsza

Trwa wyścig zbrojeń przed startem rundy rewanżowej zawodowej Krajowej Ligi Zapaśniczej. Drużyny kontraktują gwiazdy z zagranicy, w tym medalistów najważniejszych imprez. Rywalizacja zapowiada się pasjonująco.

PIT BULL WEST COAST z Krajową Ligą Zapaśniczą

Największy polski producent odzieży dla fighterów, firma PIT BULL WEST COAST, został oficjalnym partnerem Krajowej Ligi Zapaśniczej.

Ekipa polskich zapaśników w superprodukcji Bollywood

Sześć zapaśniczek i trzech sędziów zapasów z Polski wzięło udział w zdjęciach do filmu „Dangal”. Wystąpili u boku m.in. Aamira Khana, jednej z największych gwiazd Bollywood.

Krajowa Liga Zapaśnicza: wyniki 5. kolejki

W hicie 5. kolejki Krajowej Ligi Zapaśniczej, AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski pokonali Unię Racibórz i z kompletem punktów na koncie zakończył rywalizację w pierwszej rundzie.

Krajowa Liga Zapaśnicza: wyniki 4. kolejki

4. kolejka Krajowej Ligi Zapaśniczej i kolejne emocje za nami!

Bitwa Tytanów - zapowiedź 4. kolejki Krajowej Ligi Zapaśniczej

- To był piękny spektakl, wydaje mi się, że dzięki połączeniu stylów - wolnego, klasycznego i zapasów kobiet powstało coś wyjątkowego - stwierdził po meczu KLZ Andrzej Wroński, dwukrotny złoty medalista Igrzysk Olimpijskich.

O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | www.betplatform.com