Zaproś Piotra Pawlickiego na lunch!

Chcesz ugotować coś pysznego dla Piotra Pawlickiego, uczestnika PZM Warsaw FIM SGP of Poland i zaprosić go na lunch do Warszawy? Teraz jest to możliwe. Reprezentant Polski przyjedzie do ciebie już 2 marca!

Polski Związek Motorowy przygotował wielką atrakcję dla fanów żużla. Cztery zaproszenia na PZM Warsaw FIM SGP of Poland, które 13 maja odbędzie się w Warszawie, czekają na utalentowanych kulinarnie kibiców. Trzeba odwiedzić profil PZM Warsaw FIM SGP of Poland na facebooku pod adresem facebook.com/SGPnarodowy w dniach 23-26 lutego i wymyślić menu na lunch z Piotrem Pawlickim, a przede wszystkim - być gotowym na przyjęcie żużlowca u siebie.

Co ważne, w tym roku propozycja skierowana jest tylko do tych kibiców, którzy lunch zorganizują na terenie Warszawy.

- Ubiegłoroczny lunch w toruńskim akademiku doskonale pamiętam. Teraz chętnie zjem coś w stolicy naszego kraju i porozmawiam z kibicami żużla właśnie z tego miasta, gdzie w maju zobaczymy się ponownie na PGE Narodowym - zapowiada Piotr Pawlicki.

Zadanie konkursowe jest proste. Na adres mailowy media@sgpnarodowy.pl trzeba przesłać propozycję menu dla zawodnika, warto przy tym również pokazać je na zdjęciach, a dodatkowo zaplanować lunch z żużlowcem i formę spędzenia z nim czasu. Wszystko koniecznie w Warszawie i to już 2 marca.

Ogłoszenie zwycięzcy konkursu nastąpi 28 lutego. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, a nagrodą - oprócz spędzenia czasu z Piotrem Pawlickim - będą cztery zaproszenia na PZM Warsaw FIM SGP of Poland, które odbędzie się na PGE Narodowym 13 maja.

Pełny regulamin konkursu dostępny na stronie sgpnarodowy.pl.


Zobacz także:
Nowe sektory z darmowymi programami na SGP na PGE Narodowym Z Wielkopolski na Grand Prix do Warszawy Pawlicki i Zmarzlik przejmują PGE Narodowy (wideo) Zmarzlik jak Woffinden, Pawlicki jak Ronaldo Piotr Pawlicki na lunchu zapraszał na Grand Prix

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |