Zawodnicy FC Girondins de Bordeaux na stoisku firmy WIŚNIOWSKI

Na wszystkich zwiedzających francuskie targi Aquibat czekała nie lada niespodzianka. Na stoisku firmy WIŚNIOWSKI mogli porozmawiać z piłkarzami FC Girondins de Bordeaux.

15 marca br. zapisze się na kartach występów targowych firmy WISNIOWSKI. Koło godziny 16.00 z zebranymi fanami spotkali się reprezentanci drużyny: Igor Lewczuk - posiadający polskie korzenie,  obrońca Klubu z Bordeaux oraz napastnicy: Martin Braithwaite oraz Gaëtan Laborde. W miejscu, gdzie swoją ofertę prezentował sponsor klubu, zawodnicy rozdawali pamiątkowe autografy i pozowali do wspólnych zdjęć. W ręce osób odwiedzających stoisko firmy WIŚNIOWSKI trafiły m.in. gazetki z autografami zawodników FC Girondins. 

„To pierwszy, ale z pewnością nie ostatnie spotkanie z drużyną z Bordeaux. Zainteresowanie było ogromne. Podczas godzinnego spotkania rozdano setki autografów, wykonano setki zdjęć. To niesamowite jak pozytywne emocje wzbudzają w swoim mieście ci zawodnicy.” - dodaje Paweł Cymorek, dyrektor sprzedaży Europa Zachodnia w firmie WIŚNIOWSKI.

Przypomnijmy, że firma WIŚNIOWSKI została oficjalnym partnerem francuskiego klubu piłkarskiego FC Girondins de Bordeaux w grudniu 2017 roku. Od tego czasu logotyp marki widoczny będzie między innymi na lewym rękawie na koszulkach zawodników, na bandach podczas meczów na stadionie MATMUT Atlantique czy w klubowych obiektach treningowych Le Haillan. Dzięki statusowi oficjalnego partnera klubu marka WIŚNIOWSKI zyskała wyłączność branżową wśród sponsorów tego francuskiego klubu.
Zobacz także:
Puchar Ligi Francuskiej: Lille gromi Bordeaux! Kontuzja Obraniaka Ligue 1: bez bramek w Bordeaux Perquis nie przedłuży kontraktu z Sochaux LM: wygrana Bordeaux, awans Lyonu

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |