Zbigniew Kwiatkowski przed meczem z Górnikiem Zabrze

Zbigniew Kwiatkowski przed...
Przed meczem ORLEN Wisły z Górnikiem Zabrze w ramach 4. kolejki PGNiG Superligi Zbigniew Kwiatkowski mówi o nastawieniu przed tym pojedynkiem oraz zbliżającej się konfrontacji z FC Barceloną Lassa.

Zbigniew Kwiatkowski - Do każdego przeciwnika podchodzimy z szacunkiem, ale naszym zadaniem jest wykonać naszą robotę jak najlepiej. Nie kalkulujemy, nie dyskutujemy, tylko wychodzimy na boisko i gramy.

- Górnik to drużyna, która w tym sezonie mierzy wysoko, ale my też mamy swoje cele i założenia. Z całym szacunkiem dla Górnika - znamy swoją wartość i nie zakładamy innego scenariusza, niż zdobycie trzech punktów. Przy naszej normalnej dyspozycji nie powinniśmy pozwolić gościom na sprawienie niespodzianki w ORLEN Arenie.

Głównym punktem tego tygodnia ma być jednak niedzielny pojedynek z FC Barceloną Lassa w ramach rozgrywek EHF VELUX Ligi Mistrzów - Mimo to staramy się skupić na naszym najbliższym meczu, choć oczywiście mecz z Barceloną ma swoją rangę. Próbujemy podejść do tematu na chłodno, koncentrujemy się na tym, co mamy jutro.  Jeśli jednak chodzi o Barcelonę, to jaki wynik by nie był, nie przywiązywałbym do niego zbyt dużej wagi. To dopiero początek długiego sezonu, jesteśmy razem stosunkowo krótko i wszystko na tym etapie powinniśmy przyjmować ze spokojem. Ciężko pracujemy na naszą formę i jestem przekonany, że w pewny momencie naprawdę odpalimy. Możliwe, że w tym momencie naszej grze brakuje płynności, gramy falami, ale czekamy na to, aż wszystko się zazębi i będziemy mieli sporo powodów do radości - zapowiada kołowy ORLEN Wisły.


Zobacz także:
Velux EHF Liga Mistrzów: Telekom za mocny dla płocczan Marko Tarabochia z nowym kontraktem Velux EHF Liga Mistrzów: Orlen Wisła wygrywa z Bjerringbro-Silkeborgiem! Velux EHF Liga Mistrzów: porażka Orlen Wisły z Flensburgiem PGNiG Superliga: wyjazdowe zwycięstwa Orlen Wisły i Gwardii Adam Borbely zasili szeregi "Nafciarzy"

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |