Zgrupowanie Kibiców we Wrocławiu. Obejrzyj mecz Polska - Nigeria z Michałem Polem!

Zgrupowanie Kibiców we...
Wielkie piłkarskie emocje, studio meczowe prowadzone przez Michała Pola i pokaz sztuczek mistrza świata freestyle football - takie i inne atrakcje czekają na fanów, którzy w piątkowy wieczór odwiedzą strefę kibica w ramach „Novotel Football Night”.

Biało-Czerwoni zmierzą się w piątek we Wrocławiu w towarzyskim meczu z Nigerią. Wszyscy kibice, którzy nie będą mogli trzymać kciuków z trybun stadionu, mają okazję, by również poczuć niezapomnianą atmosferę piłkarskiego święta. W piątkowy wieczór w hotelu Novotel Wrocław Centrum przy ul. Powstańców Śląskich 7 realizowane będzie meczowe studio Onet.pl, które poprowadzi Michał Pol. Gośćmi popularnego dziennikarza sportowego będą stali eksperci sportowej redakcji Onetu i „Przeglądu Sportowego”, znani m.in. z udziału w programie „Misja Futbol”.

Święto futbolu we Wrocławiu

W wydarzeniu uczestniczyć będą mogli nie tylko hotelowi goście, ale też mieszkańcy Wrocławia. Na kibiców czekają sportowe atrakcje. Przed meczem i w jego przerwie popis piłkarskich tricków zaprezentuje mistrz świata we freestyle football - wrocławianin Paweł Skóra. Organizatorzy przewidzieli też atrakcyjne promocje w ramach happy hours w godz. 19.30-21.30.

- Cały świat wie, że Polacy to najwspanialsi kibice. Każdy mecz to dla nas wielkie święto, a gdy grają "nasi", to mobilizacja jest wyjątkowa. Czujemy to w naszym hotelu, bo sami jesteśmy kibicami i chcemy się w tym jednoczyć ze wszystkimi mieszkańcami Wrocławia. Dlatego urządzamy święto piłki nożnej i już cieszymy się na wielkie emocje - mówi Magdalena Skotarek, Guest Experience Manager hotelu Novotel Wrocław Centrum.

Meczowe studio rozpocznie się 20 min przed pierwszym gwizdkiem sędziego meczu Polska - Nigeria i będzie na żywo transmitowane na stronach Onet.pl i PrzegladSportowy.pl, a także za pośrednictwem Facebooka Onet Sport. Michał Pol i jego goście ponownie wejdą na wizję tuż po zakończeniu spotkania, by na gorąco podsumować boiskowe wydarzenia.

W czasie meczu dziennikarze i eksperci obejrzą zmagania piłkarzy w towarzystwie wszystkich kibiców, którzy będą uczestniczyć w „Novotel Football Night”. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Oficjalny Partner Kibiców

Piątkowe wydarzenie zapoczątkuje kampanię „Novotel - Zgrupowanie Kibiców”, dzięki której goście marki będą tak blisko piłkarskich emocji, jak nigdy dotąd. Z myślą o wszystkich fanach powstaje portal www.ZgrupowanieKibicow.pl, który będzie prowadzony we współpracy z redakcją sportową Onet.pl, by dostarczyć kibicom aktualności i ciekawostki o futbolu. W ramach zaplanowanych do połowy lipca działań, we wszystkich 13 hotelach Novotel w Polsce powstaną strefy kibica, w których będzie można na żywo oglądać mecze najważniejszej sportowej imprezy tego roku. 

- Zgodnie z filozofią „Live the Moment”, każda chwila spędzona w hotelach Novotel ma znaczenie. Wierzymy, że nasze strefy kibica będą propozycją numer jeden dla wszystkich fanów podczas tegorocznych mistrzostw. Chcemy, aby odwiedzali je nie tylko hotelowi goście, ale też lokalni mieszkańcy, by razem z nami dzielić sportowe emocje - podkreśla Marcin Szymański, Midscale Segment Manager for Eastern Europe w grupie AccorHotels.

Oficjalny Partner Kibiców szykuje też dla swoich gości dedykowaną, piłkarską ofertę, o szczegółach której poinformuje wkrótce.

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |