Znamy kadrę Miedzi na zgrupowanie w Szamotułach

Znamy kadrę Miedzi na...
W środę rano zespół Miedzi wyruszy na zgrupowanie. We wtorkowe popołudnie trener Ryszard Tarasiewicz ogłosił kadrę drużyny, która przez najbliższe 10 dni będzie pracować w Szamotułach.

Zabrakło w niej kontuzjowanych Wojciecha Łobodzińskiego i Błażeja Telichowskiego, ale jest kilku testowanych młodzieżowców, m.in. Filip Karbowy i Karol Gardzielewicz, którzy są blisko pozostania w legnickiej drużynie.

Do Szamotuł trener Ryszard Tarasiewicz zabiera 21 piłkarzy, ale nie można wykluczyć, że ktoś jeszcze dołączy do zespołu w trakcie zgrupowania. Na pewno zabraknie kontuzjowanych Wojciecha Łobodzińskiego i Błażeja Telichowskiego. W trakcie zgrupowania Miedź rozegra dwa sparingi - 9 lipca z Wartą Poznań i 12 lipca z angielskim Rotherham United.

Kadra Miedzi na zgrupowanie w Szamotułach:

Bramkarze: Paweł Kapsa, Łukasz Sapela.

Obrońcy: Grzegorz Bartczak, Ireneusz Brożyna,  Tomasz Midzierski, Michał Stasiak, Artiom Artjunin, Hunter Gorskie, Rumen Trifonov.

Pomocnicy: Keon Daniel, Petteri Forsell, Łukasz Garguła, Adrian Łuszkiewicz, Oscar Martin, Damian Rasak, Adrian Cierpka, Karol Gardzielewicz (testowany - Piast Karnin), Patryk Serafin (testowany - Raków Częstochowa), Filip Karbowy (testowany - Legia Warszawa).

Napastnicy: Jakub Vojtus, Jakub Chrzanowski.
Zobacz także:
Mladen Bartulović wzmocni Miedź! Dejan Djermanović nowym zawodnikiem Miedzi Legnica! CARGOUNIT sponsorem Miedzi Legnica! Miedź wznowiła treningi - 21 piłkarzy na pierwszych zajęciach Bramkostrzelny Marquitos wraca do Miedzi! Petteri Forsell zostaje w Miedzi i pomoże w walce o awans!

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |