Żużlowcy PGE Ekstraligi w roli modeli

Żużlowcy PGE Ekstraligi w...
W drugiej połowie grudnia ukaże się oficjalny kalendarz na 2017 rok z udziałem dziesięciu żużlowców PGE Ekstraligi. Już dziś można zobaczyć, jak wyglądała sesja fotograficzna w kopalni.

Okolice Bełchatowa. Dwa dni zdjęciowe. Żużlowcy w roli modeli. Efekt: w pełni profesjonalny kalendarz PGE Ekstraligi na rok 2017, którego premiera planowana jest na drugą połowę grudnia. Po sukcesie sesji w studio, której efekt możemy podziwiać w postaci zdjęć do tegorocznego kalendarza, przyszedł czas na plener. Lepszego miejsca niż kopalnia i elektrownia nie można było sobie wyobrazić. - To była wbrew pozorom bardzo intensywna praca - powiedział Grzegorz Zengota, którego wraz z dziewięcioma innymi zawodnikami zobaczyć będzie można na kartkach kalendarza.

- Kalendarz to podstawa w każdym żużlowym teamie - powiedział Patryk Dudek, który pozował do zdjęć na tle panoramy Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów. Pierwszy dzień zdjęciowy to przede wszystkim ujęcia w plenerze. - Miejsce porównałbym do Grand Canyonu, oczywiście w odpowiedniej skali - dodał Grzegorz Zengota.

Żużlowcy nie mogli wyjść z podziwu nad krajobrazem, który został wybrany na motyw przewodni sesji. - Niesamowite maszyny - mówił Maciej Janowski przyglądając się koparkom. Nie obeszło się bez żartów, ponieważ wielogodzinne pozowanie przeplatane było częstymi zmianami garderoby, a także dłuższymi lub krótszymi przejazdami ciężarówkami. - Chwilami czułem się jak uczestnik Top Model - żartował Janowski.

- Dla mnie to trudne zadanie. Nie odważyłbym się zostać modelem - wyjawił Piotr Pawlicki.

Sesję w kopalni zakończyły wieczorne zdjęcia braci Pawlickich, Patryka Dudka, Grzegorza Zengoty i Macieja Janowskiego. W bardziej mrocznym klimacie elektrowni z rolą modela zmierzyli się Damian Baliński, Paweł Przedpełski, Martin Vaculik, Andreas Jonsson i Artem Laguta.

- Projekt bardzo mi się podoba, z niecierpliwością czekam na efekty - dodał Andreas Jonsson.

Oficjalne kalendarze PGE Ekstraligi będzie można otrzymać w licznych konkursach, które ogłosimy w drugiej połowie grudnia w mediach, a także na naszych profilach społecznościowych.
Zobacz także:
GLS Poland Oficjalnym Partnerem PGE Ekstraligi Wraca PGE Ekstraliga - najlepsza żużlowa liga świata! Szeroka kadra kluczem w najlepszej żużlowej lidze świata. Leszno faworytem bukmacherów Polscy żużlowcy trenowali w górach Zakończenie roku ze speedwayem w nc+: odcinki specjalne „Czarnego charakteru”

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |