Żużlowcy na Zimowym Narodowym

Żużlowcy na Zimowym...
Piotr Pawlicki, Bartosz Zmarzlik i Maciej Janowski - żużlowcy, którzy 13 maja wystąpią w PZM Warsaw FIM SGP of Poland gościli na Zimowym Narodowym. Była z nimi również kamera PZMtv.

13 maja 2017 roku (początek o godz. 19:00) rozegrana zostanie 2017 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Bilety na to wydarzenie można kupować w starej cenie, już od 49 zł na kupbilet.pl tylko do 31 grudnia 2016 roku.

Trzech polskich żużlowców: Maciej Janowski, Piotr Pawlicki i Bartosz Zmarzlik uczestniczyło w działaniach promocyjnych na Zimowym Narodowym. Zawodnicy skorzystali z atrakcji górki lodowej, a także jeździli bumper carsami. - W podstawówce przy moim domu była taka górka. Tam były zjazdy - żartował Maciej Janowski. - Na pewno jest to świetne urozmaicenie czasu, dobra zabawa - mówił Bartosz Zmarzlik.

Rywalizacja bumper carsami została skomentowana w specjalnym materiale wideo przez Piotra Pawlickiego. - Chłopacy zasiedli do tych bolidów, a ja przez moment zabawiłem się w sportowego komentatora. Wszystko dla zabawy na tym pięknym stadionie - wyjaśnił Piotr Pawlicki.

Trwa sprzedaż biletów na PZM Warsaw FIM SGP of Poland. Wejściówki do nabycia po promocyjnej cenie od 49 zł tylko do końca grudnia na kupbilet.pl. Aktualnie sprzedano już ponad 20 tys. biletów.

CENY BILETÓW do 31.12.2016:

KAT. I 49 PLN
KAT. II 59 PLN
KAT. III 69 PLN
KAT. IV  79 PLN
KAT. V 79 PLN
KAT. VI 89 PLN
KAT. VII 99 PLN
VIP SILVER 850 PLN
VIP GOLD 950 PLN

•    Program zawodów do nabycia na kupbilet.pl w cenie 20 PLN.
•    Dzieci do lat 6 - wejście bezpłatne tylko z pełnoletnim opiekunem, dziecko siedzi na kolanach opiekuna.
Zobacz także:
Chopin na lodzie! Mistrzowie łyżwiarstwa wystąpili na Narodowym Ponad pół miliona gości na Zimowym Narodowym! Rekord Guinnessa na Zimowym Narodowym! Fundacja Dziecięca Fantazja i Zimowy Narodowy spełniają marzenia!

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |